کریس ایوانز از " تخته گاز "جدا شد

کریس ایوانز ، مجری رادیو و تلویزیون ، که پس از رفتن جرمی کلارکسون ، ریچارد هموند و جیمز مِی به ” تخته گاز ” پیوسته بود ، طی یک تویت اعلام کرد که به کار خود به عنوان‌ مجری این نمایش پایان خواهد داد :

” از تاپ گیر جدا می شوم . تمام تلاشم را کردم ولی گاهی اوقات تمام تلاشی که می کنیم کافی نیست . حس می کنم رفتن من در حال حاضر ، تنها کمکی است که می توانم برای رسیدن برنامه به هدف هایش انجام دهم . ”

اینطور که مشخص است استعفای وی در پی سقوط بینندگان ” تخته گاز ” در یکشنبه شب گذشته ( با میانگین ۱٫۹ میلیون نفر ) بوده است .

لازم به ذکر است ، باقیِ مجریان ( Matt LeBlanc, Rory Reid, Chris Harris, Sabine Schmitz و Eddie Jordan ) در فصل بعدی حضور خواهند داشت و کریس ایوانز نیز خودش به تنهایی این تصمیم را گرفته است ، چرا که هفته ی گذشته نیز به BBC اعلام کرده بود که قصد چنین کاری دارد .

Perry McCarthy ، که قبلا در نقش شخصیت محبوب این سری ، استیگ ( The Stig ) ، ظاهر شده بود نیز گفت :

” این ناراحت کننده است ولی با شناختی که من از کریس دارم ، شخصا انتظار این کار را از وی داشتم ، نه به این زودی ولی فکر می کردم این کار را انجام دهد . کریس مجری خبره ای است ولی با این برنامه و تماشاچی هایش آنچنان اُخت نشده بود . باید برای او خیلی سخت باشد که این عکس العمل های شدید را ببیند و باز به کارش ادامه دهد ! من هم بودم ، با این همه انتقاد روبرو می شدم ، ادامه نمی دادم ! ”

لازم به ذکر است ، ” تخته گاز ” در وبسایت رسمی خود در پی از این اتفاق چنین نوشت : ” همه ما در تخته گاز آرزوی بهترین ها را برای کریس در آینده داریم “

243 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *