فضانوردان چه فیلم هایی می بینند ؟!

14668531667_fc89c9bb53_bفهرست فیلم‌هایی که فضانوردان ساکن در ایستگاه فضایی بین‌المللی به عنوان سرگرمی نگاه می‌کنند ، منتشر شد . این فهرست شامل بیش از ۵۰۰ عنوان فیلم و برنامۀ تلویزیونی است و شاید بعضی از آن‌ها گزینه‌های مناسبی برای ساکنان ایستگاه فضایی بین‌المللی نباشند .

در این فهرست افزون بر هر چهار شماره از فیلم ” بیگانه ” ، فیلم هایی نظیر ” جاذبه ” به کارگردانی آلفونسو کوارون ، ” سربازان سفینه ” به کارگردانی پل ورهوفن و ” ماه ” به کارگردانی دانکن جونز نیز وجود دارد .

لازم به ذکر است ، ساکنان ایستگاه فضایی نیاز نیست تمام وقتشان را صرف تماشای فیلم‌هایی فضایی کنند انها می توانند برای آرامش و خندیدن نیز به تماشای فیلم‌هایی همچون ” زولندر ” و ” یک اتاق با چشم‌انداز ” و ” احمق و احمق‌تر ” بنشینند .

اسکات کلی فرمانده ایستگاه فضایی بین‌المللی ، در سال ۲۰۱۵ با توئیت کردن یک عکس از امکان تماشای فیلم در ایستگاه فضایی بین‌المللی پرده برداری کرد .

از فیلم‌های دیگر این فهرست می‌توان به ” دوازده سال بردگی ” ، ” ۲۰۰۱ ، یک ادیسه فضایی ” ، ” بیست هزار فرسنگ زیردریا ” ، ” تک‌تیرانداز آمریکایی ” ، ” دور دنیا در هشتاد روز ” ، ” آواتار ” ، ” همشهری کین ” ، ” برخورد نزدیک از نوع سوم “، ” بیل را بکش ” ، ” بینوایان ” ، ” پدرخوانده ” ، ” جنگ ستارگان ” و ” مسیر سبز ” اشاره کرد .

159 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *