راز زندگی حیوانات خانگی ، صدرنشین جدول هفتگی گیشه سینماهای آمریکای شمالی

pts_adv1sht5_rgb_0125_7sm2انیمیشن ” راز زندگی حیوانات خانگی ” ( The Secret Life Of Pets ) با فروشی ۱۰۳ میلیون دلاری ، صدرنشین جدول هفتگی گیشه سینماهای آمریکای شمالی شد .

این انیمیشن کمدی/اکشن/خانوادگی ، محصول کمپانی Universal است و با هزینه تولید ۷۵ میلیون دلاری تهیه شده است .

SurprisedThumb_600x324-1-600x324

” راز زندگی حیوانات خانگی ” با فروشی معادل ۱۰۳ میلیون دلار در سه روز اول نمایش ، لقب بهترین فروش افتتاحیه سینماهای آمریکای شمالی را برای یک انیمیشن ارجینال از آن خود کرد . منظور از انیمیشن ارجینال و اصیل ، انیمیشنی است که قسمت دوم و یا دنباله ای بر یک اثر انیمیشنی پرفروش نباشد .maxresdefault

” راز زندگی حیوانات خانگی ” در بیش از ۴۳۰۰ سالن سینما در آمریکای شمالی اکران شد ، و به عنوان رقیب ” در جست و جوی دوری ” از آن اسم می برند . ” در جست و جوی دوری ” طی سه هفته قبل در صدر جدول گیشه بود ، اما این هفته با فروش بیش از ۲۰ میلیون دلار ، در جایگاه سوم قرار گرفت . فروش کلی این انیمیشن دیزنی/پیکسار ، درحال حاضر به ۴۲۳ میلیون دلار رسیده است .the-secret-life-of-pets-snowball-kevin-hart

با این رقم فروش ، این انیمیشن لقب پرفروش ترین محصول انیمیشنی شرکت پیکسار در آمریکای شمالی را به خود اختصاص داد . رکورد دار قبلی سومین قسمت مجموعه فیلم ” داستان اسباب بازی ” با فروش کلی ۴۱۵ میلیون دلار بود .

به گفته ی Screen International‎ ، ” افسانه تارزان ” با بیش از ۲۰ میلیون دلار فروش ، در ردیف دوم جدول گیشه قرار دارد و فروش دو هفته ای آن ، به ۸۲ میلیون رسیده است . کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این فیلم است .

253 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *