لغو کنسرت " احسان خواجه‌امیری " در پی حمله ی گروهک های تروریستی

کنسرت ” احسان خواجه‌امیری ” که قرار بود در ۲۴ ام تیر ماه در شهرستان ” بجنورد ” برگزار گردد ، لغو شد و به تاریخ دیگری موکول گردید . این اتفاق برای احترام به مقام دو مرزبان این شهرستان بوده است که مدتی قبل ، طی درگیری با اشرار مسلح شهید شدند . لازم به ذکر است که هنوز تاریخ جدید برگزاری این کنسرت مشخص نشده و در صورت تعيين تاريخ جديد ، از طریق رسانه‌های مختلف ، اطلاع رسانی خواهد شد . تهیه‌کننده کنسرت نیز گفت : ” مخاطبان می‌توانند برای عودت بلیت‌های خود و استرداد وجوه پرداختی اقدام نمایند . ”

پوستر اصلی
پوستر اصلی
پوستر لغو کنسرت
پوستر لغو کنسرت

هفته پیش چند گروهک تروریستی قصد داشتند از طریق یکی از مرزهای استان ” سیستان و بلوچستان ” وارد خاک ایران شوند . در پی درگیری آنها با نیروهای مرزبانی ، چهار مرزبان به شهادت رسیدند . از بین آنها ، دو شهید از شهرستان بجنورد ، یک شهید از استان خراسان رضوی و یک شهید نیز از شهرستان ” جیرفت ” بوده است .

احسان خواجه‌امیری بعد از ماه مبارک رمضان برگزاری تور کنسرت‌هایش در شهرهای مختلف ایران را شروع کرده و همزمان با ایام عید فطر ، دو شب اجرا در تهران داشت . این خواننده که مراحل پایانی تولید آلبوم جدیدش به نام ” سى سالگى ” را هم پیگیری می‌کند ، به زودی عازم آمریکا می‌شود و قرار است که تور اجراهایش در آن کشور برگزار کند .

195 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *