فیلمبرداری صحنه های دیزی ریدلی ، در " جنگ ستارگان ۸ " به اتمام رسید

و بالاخره فیلمبرداری صحنه های دیزی ریدلی ، در قسمت هشتم از سری ” جنگ ستارگان ” ( Star Wars VIII ) به اتمام رسید .

با اینکه بیش از یک سال تا زمانی که ” جنگ ستارگان ۸ ” به روی پرده ی سینماها برود وقت باقیست ، اینطور که به نظر می رسد ، کار های سخت دیزی ریدلی دیگر تمام شده است . ستاره ی ۲۴ ساله ی جنگ ستارگان ضمن گذاشتن یک عکس غیر منتظره از پشت صحنه ، در صفحه ی اینستاگرامش اعلام کرد که کار فیلمبرداری اش در ” جنگ ستارگان ۸ ” به اتمام رسیده است .62e03473a6d9a694a62fa767a44b37fa

وی در پست خود چنین نوشت :

” و این هم پایان کار ” جنگ ستارگان ۸ ” . قلبم لبریز از احساس است . ری…..تمام ”

بدون شک ری ( Rey ) در قسمت جدید مشغول دست و پنجه نرم کردن با تمرینات برای تبدیل شدن به یک جنگجوی جِدای ( Jedi ) است . البته این امر با دیدن پایان شماره ی قبلی قابل حدس بود .

پس از یک فیلمبرداری طولانی در Skellig Michael ( مکانی در سواحل ایرلند ) ، به نظر می رسد دیزی ریدلی و مارک همیل ( لوک اسکای واکر ) صحنه های زیادی با هم بازی کرده باشند . حتی شایعه شده که Kylo Ren هم سر و کله اش در آن جزیره پیدا می شود !

به هر حال اینکه استاد و شاگرد تمریناتشان همراه با فیلمبرداری تمام شده خبری خوشحال کننده است چرا که مارک همیل نیز با پست کردن مهمانی خداحافظی در صفحه ی شخصی اش اعلام کرده که فیلمبرداری صحنه های او نیز تمام شده است .66b0d3544de475ec34ad88b8a2b4f163

وی نوشت :

” خداحافظی کردن وقتی یکی از بهترین زمان های زندگی ات را گذرانده باشی سخت است ، هر چقدر از دست اندرکاران و عوامل تشکر کنم باز هم کم است ، بدون شما نمی شد ، دوستتان دارم .”

172 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *