لادن طباطبایی برای همیشه ایران را ترک کرد

لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش اش اعلام کرد که به خاطر توهین‌هایی که در این چند سال به او شده ایران را ترک کرده است .

وی که چند سالی است از فضای سینما و تلویزیون ایران دور بود ، به دلایل شخصی ایران را ترک کرد .123

او ۵ روز قبل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش ، دلیل این تصمیم را توهین‌هایی عنوان کرد که در این چند ساله به دلیل داشتن یک دختر اوتیسمی به او شده است .bmyyyls63og4e0l6seve

او در این پست نوشته است :

” ما داریم میریم…دور و دورتر…جایی که شاید آینده سها روشن تر باشه…بخاطر ترس همیشگی مادران اوتیسم ؛ من نباشم چه بر سر فرشته ام میاد ؟ نه…دلتنگ نمیشم ، اگر خیالم راحت باشه… همه جای دنیا خونه من خواهد بود ، اگر بتونم مفید و مثبت باشم….خیلی صبوری کردیم….چهار سال…چقدر حرف شنیدیم ، دشمنی دیدیم ، دروغ شنیدیم . چه سنگها که جلوی راهمان ننداختند ، چه اشکالاتی که نتراشیدند . …چقدر انرژی من بیهوده تلف شد و وقت گرانبهای سها از دست رفت..چقدر گذاشتمش کلاس ، مربی گرفتم ، حتی مدرسه اوتیسم گذاشتم و چقدر دوست داشت…نگذاشتند. ..هزار حرف و تهمت و توهین ،هزار انگ و نفرین ؛ جایی رسید که دوستان معدودی دیگه به من باور داشتند…میگفتن با مسخره؛ یهودی سرگردان! متوهم ! روانی!

میگفتند؛ نمیتونی! عرضه نداری! غیرممکنه! ولی دوستان واقعی ام رو شناختم…و این صفحه …. و شما دوستان و همراهان جان… هرگز فراموش نمی کنم که چقدر در بدترین زمانها کنارم بودید…بهم انرژی دادید….دعا کردید…و من بودم و هستم….من از پا نمی نشینم…زندگی زیباست. ..با همه چالشها و نبردهاش. ..خدایا شکرت….خوشحالم که همیشه فقط و فقط به تو توکل کردم. …دست همه شما رو میبوسم ”

لادن طباطبایی ایرانی متولد ۱۳۴۹ در تهران از دانشگاه هنرهای زیبا دانشگاه تهران در رشته بازیگری فارغ‌التحصیل شده‌است . او در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ در برنامه هفت اعلام کرد که قصد دارد برای همیشه از سینما و تلویزیون خداحافظی کند . از لادن طباطبایی فیلمهای ” خواهران غریب ” و سریال ” ولایت عشق ” در خاطره ها مانده است .

433 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *