عکس هایی از پشت صحنه ی " مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه "

در تصویر های گرفته شده از صحنه ی فیلمبرداری فیلم ” مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ” این قهرمان را در حالی که از یک ساختمان بلند می پرد ، تاب می خورد و پایین می اید می بینیم . این فیلم به کارگردانی Jon Watts ، از روی فیلمنامه ی John Francis Daley و Jonathon M. Goldstein ساخته می شود .

عکس های زیر که در صفحه ی اینترنتی Atlanta Filming پست شده بودند ، از پشت صحنه ی این فیلم گرفته شده اند :

اما آیا واقعا مرد عنکبوتی زیر آن لباس است ؟

با وجود این که Tom Holland ( بازیگر جدید مرد عنکبوتی ) به خاطر حرکات آکروباتیک خود معروف است ( وی در فیلم موزیکال Billy Elliot نقش آفرینی کرد و همچنین فیلم هایی از ورزش ژیمناستیک تویت می کند ) مسلماً تا زمانیکه لازم نباشد ، مارول و سونی از او نخواهند خواست که با سیم از در و دیوار پیچ و تاب بخورد ! و اگر بخواهیم صادق باشیم ، پشت آن ماسک هر کسی می تواند باشد . ولی باید صبر کرد و دید که آیا وی می تواند از مرد عنکبوتی های قبلی ( Andre Garfield و Tobey Maguire ) بهتر عمل کند یا خیر ؟!

در فیلم ” مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ” ، Tom Holland در نقش مرد عنکبوتی ، Marisa Tomei در نقش زن عمو مِی ، Robert Downey Jr در نقش مرد آهنی ظاهر خواهند شد و بعد ها افرادی همچون Donald Glover Zendaya, Tony Revolori, Logan Marshall-Green و Hannibal Buress نیز به آنها ملحق خواهند شد . این طور که معلوم است Michael Keaton نیز قرار است نقش شخصیت بد قدیمیِ مارول ،” کرکس ” ( The Vulture ) را بازی کند .

Spider-Man: Homecoming در ۷ ام جولای سال ۲۰۱۷ به روی پرده خواهد رفت .

663 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *