راک ، بالاترین حقوق را در بین بازیگران مرد در جهان می گیرد

Dwayne Johnson ( معروف به راک ) بالاترین حقوق را در بین بازیگران مرد در جهان می گیرد .

بر اساس لیست سالانه ی سایت Forbes ، که در آمد کلی سلبریتی ها را از ماه ژوئن تا ماه ژوئن محاسبه می کند ، مشخص شد که Dwayne Johnson در طی این مدت ، میزان $۶۴٫۵ میلیون دلار در آمد داشته که با این مقدار ، در رتبه ی ۱۹ ام از ۱۰۰ نفر قرار گرفت .

وی آنچنان از این اتفاق خوش حال شده بود و به خودش افتخار می کرد ، که علاوه بر جشن گرفتن آن با پست کردن عکسی در اینستاگرام ، نامه ی بلندی نیز در مورد اینکه چقدر سختی کشیده تا به اینجا برسد نوشت ! البته از شوخی که بگدریم ، وی برای نقش هایش زحمت زیادی می کشد و در این امر هیچ شکی نیست .Capture123

وی در این پست نوشت :

” شنیدن چنین خبر هایی فقط باعث می شود بیشتر و بهتر و سخت تر به کارم ادامه دهم ، نه تنها سختی ها را به آغوش بکشم ، بلکه سختی های بیشتری را تحمل کنم ؛ سربلندی هیچگاه تنهایی به دست کسی نیامده است ، اطرافتان را با اشخاص درخشان و سخت کوشی پر کنید که نه تنها شما را درک می کنند ، بلکه حاضر اند به همان اندازه ی شما سخت کار کنند . قدرت کار تیمی همین است . ”

البته اینکه Dwayne Johnson سر از اول لیست در بیاورد آنچنان دور از انتظار نبود . چرا که در در طی ۱۲ ماه گذشته فیلم های Furious 7 ، San Andreas ، وCentral Intelligence از وی به روی پرده رفت ، در حالی که مشغول کار های دیگری همچون ۸ Moana ، Fast ، و Baywatch نیز بود . از طرفی قرار است فصل دوم از سریال کمدی وی ، به نام Ballers _ که از شبکه ی HBO پخش می شود _ نیز آخر همین هفته به روی آنتن برود .

لارم به ذکر است ، رقیب Dwayne Johnson در این لیست ، Jackie Chan با در آمدی معادل $۶۱ میلیون دلار بود که در مقام ۲۲ ام قرار گرفت . این در حالی بود که Matt Damon با $۵۵ میلیون دلار در آمد در مقام ۳۱ ام ،Tom Cruise با $۵۳ میلیون دلار در آمد در مقام ۳۷ ام ، Johnny Depp با $۴۸ میلیون دلار در آمد در مقام ۴۶ ام ، Jennifer Lawrence با $۴۶ میلیون دلار در آمد در مقام ۴۹ ام ، Ben Affleck با $۴۳ میلیون دلار در مقام ۵۸ ام ، Jennifer Lopez با $۳۹٫۵ میلیون دلار در مقام ۶۸ ام ، Vin Diesel با $۳۵ میلیون دلار در مقام ۷۸ ام ، Robert Downey, Jr. با $۳۳ میلیون دلار در مقام ۸۶ ام ، و Brad Pitt با $۳۱٫۵ در مقام ۹۴ ام قرار گرفتند .

220 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *