site hit counter

به گزارش The Sun ، تهیه کننده ی سری فیلم های جیمز باند، باربرا براکلی[۱٫ Barbara Broccoli]، در حال کار برروی دو پروژه ی دیگر است و بزودی قرار نیست به پروژه ی بعدی جیمز باند بپردازد.

یک منبع ناشناس میگوید: “باربرا نمیخواهد در پروژه ی جیمز باند عجله ای به خرج دهد و فعلا برروی دو فیلم دیگری، امسال و سال  آینده، مشغول خواهد بود. این بازه ی زمانی به او این فرصت را میدهد که فیلم نامه ای تازه و متحول شده بنویسد و همچنین دنیل[۲٫ Daniel Craig] را راضی کند تا دوباره بعنوان جیمز باند به سینماها بیاید.

گزارش گفته شده همچنین اشاره ای به شایعات اخیر در مورد انتخاب بازیگران جدیدی برای نقش جیمز باند دارد و آنرا تایید میکند. این بازیگران به ترتیب: جک هیوستن[۳٫ Jack Huston]، آیدان ترنر[۴٫ Aidan Turner]، جیمز نورتون[۵٫ James Norton] و همچنین تیو جیمز[۶٫ Theo James] هستن که ظاهرا همگی با تهیه کننده ملاقاتی داشته اند و برای نقش جیمز باند جدید آماده شده اند.

در هر صورت، حرفی درمورد جیمی بل[۷٫ Jamie Bell]، بازیگری که در فیلم در دست ساخت براکلی “ستاره های سینما هیچوقت نمیمیرند[۸٫ Film Stars Never Die]”، حضور داشته و قبلا هم شایعاتی پیرامون انتخاب وی برای نقش ۰۰۷ پخش شده بود زده نشده.

در کنار حجم عظیم شایعات پیرامون بازیگر جدید نقش جیمز باند در ماه های اخیر، دنیل کرگ هنوز بطور رسمی از نقش خود کنار گیری نکرده است این در حالی است که سال پیش در مصاحبه ای گفته بود “حاظرم دستم را قطع کنم ولی دیگر جیمز باند نمیشوم!” و بهمین دلیل هم بود که خیلی ها فکر میکردند دنیل با نقش خود خداحافظی کرده؛ اما در ادامه کرگ گفته بود “از شوخی گذشته، هنوز تصمیمم قطعی نیست”. با این اوصاف، در سال ۲۰۱۸، دنیل کرگ ۵۰ ساله خواهد بود که این فکر را به ذهن می آورد که انتخاب وی برای نقش اصلا کار درستی خواهد بود یا نه.

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.