site hit counter

در فوریه ۲۰۱۷ قرار است فیلمی به نام “لگو بتمن” به روی پرده‌های نقره‌ای برود . فیلمی که تحت تاثیر موفقیت فوق‌العاده فیلمِ “لگو” (۲۰۱۴) قرار است با موضوعی کمیک و درباره‌ی بتمن منتشر شود. سبکی جدید که در آن کارکترها نه هیبتی انسانی بلکه لگویی دارند و در دنیایی ساخته شده از میلیاردها میلیارد لگو زندگی می‌کنند. به تازگی ، تصاویر و گفته‌هایی از تهیه کننده این فیلم منتشر شده که نشان می‌دهند، دقیقاً قرار است از اقتباس لگوییِ دنیای بتمن چه ببینیم.

a3fa2bfa6c99df2d7dc9c755d97459cdتهیه کنندگان، Phil Lord و Chris Miller در گفت و گوی خود با اینترتینمنت ویکلی گفتند “قصد دارند «باحال‌ترین» فیلم بتمن را بسازند”. حداقل کاملاً مطمئن‌اند که قرار است “خنده‌دارترین” باشد.

اولین تصاویر از جوکر و رابین، که قرار است صدای Zach Galifianakis و Michael Cera را بر خود داشته‌باشند نشان می‌دهند که شاید این فیلم واقعاً می‌تواند چیزی باشد که تهیه کنندگانش می گویند . اولین تصویر از شخصیت منفی داستان، جوکر را در بالا و همچنین رابین را در پایین می‌توانید ببینید.

1f0e12515df668c51d12e0aa3d7873bbاما این تمام خبر نیست؛ چراکه ما حتی تصاویری داریم از جوکر در حال انجام کارهایش که به نظر می‌رسد تخریب و خرابکاری در نقطه‌ای از شهر گاتهام در تبدیل‌شونده‌ی فوق‌العاده‌ی خودش است. تبدیل‌شونده‌ای که از قضا، Harley Quinn را پشت فرمان دارد.

6f780b91f7206dec6a0292b332379c5cمک‌کِی در توضیحی کلیِ از داستانِ فیلم گفت: “این فیلم، راجع به یک پسر است با کارگردانی مایکل مَن. یک جوانِ مجرد که ناگهان، بچه‌ای را میان زندگی خود می‌بیند.” مک‌کِی در ادامه توضیح داد که کنش و واکنش‌های اصلی فیلم هم قرار است در رابطه‌ی رابین و بتمن رخ دهند و این‌که چگونه سبک زندگیِ تنها و مجردِ بروس وِین که کاملاً حولِ محور اصلی “مبارزه با جنایت” می‌چرخد، قرار است توسط رابین مورد مداخله قرار گیرد.

نکته‌ی بسیار جالب دیگر این فیلم هم این است که علاوه بر بتمن، رابین و یا جوکر، قرار است بسیاری دیگر از شخصیت‌های دنیای کمیک را در این فیلم ببینیم. مک‌کِی تایید کرد که همچون فیلمِ لگویی قبلی، این فیلم هم قرار است مملو از شخصیت‌های کمیک باشد.

زمان انتشار این فیلم (در بریتانیا)تقریباً چند ماه دیگر و در فوریه‌ی ۲۰۱۷ است. از انتشار اولین تریلر فیلم لگو بتمن، حتماً در دو فصل باخبر خواهید شد.

 

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.