ریحانا در نقش کاراکتر معروف فیلم " روانی " هیچکاک

کمی بعد از اعلام به پایان رسیدن سریال ” بیتز متل ” در انتهای فصل پنجم ، سازندگان سریال خبر از حضور ریحانا در این سریال دادند .bates

طبق گزارشات ، ” بیتز متل ” پیش‌درآمدی بر ” روانی ” معروف سینما است . ریحانا قرار است در این سریال در نقش کاراکتر مشهور ماریون کرین بازی کند .

در فیلم ” روانی ” به کارگردانی آلفرد هیچکاک این نقش را جانت لی بازی کرده بود بود . ماریون کرین در ” روانی ” به بیتز متل وارد می‌شود اما این مکان را زنده ترک نمی‌کند . او در حمام با ضربات چاقو به قتل می‌رسد .psycho_rihanna_split

کارلتون کیوز و کری اهرین تهیه‌کنندگان ” بیتز متل ” پیرامون حضور ریحانا در این نقش گفتند : ” ما قصد داریم که شخصیت ماریون کرین را در زمان معاصر و به شکلی بامعنا و هیجان‌انگیز بازتعریف کنیم . شنیده‌ایم که ریحانا از هواداران سریال است ، ما نیز از هواداران او هستیم بنابراین این رویداد را می‌توان برخورد نیکوی خلاقیت و سرنوشت نامید . ”

سپس کیوز ادامه داد : ” در فصل جدید نسخه‌ای از نورمن بیتز را می‌بینیم که شباهت بیشتری به نورمن فیلم ” روانی ” دارد ، اما شیوه بازی و رویدادهای داستان سریال دقیقاً همانی نیست که در فیلم دیده‌ایم . مسیر آن‌ها در برخی رویدادها به هم می‌رسد و داستان به سوی نتیجه‌گیری نهایی پیش می‌رود . نتیجۀ نهایی بی‌ارتباط به فیلم ” روانی ” نیست اما این بخش نیز همانند کلیت سریال به شیوۀ خاص خود روی ‌می‌دهد . ”

فیلمبرداری فصل پایانی سریال ” بیتز متل ” از پائیز امسال آغاز می‌شود و سال ۲۰۱۷ به دست مخاطبان سریال خواهد رسید .

248 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *