اسامی بازیگران فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» منتشر شد

در نمایشگاه کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۶، اسم‌ بازیگران فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» مشخص شد؛ هرچند نقش آن‌ها در فیلم، هنوز ناشناخته است و تا جزئیات بیشتر، باید منتظر ماند. در ادامه مطلب، همراه دو فصل باشید.

به‌همراه تام هالند در نقش مرد عنکبوتی، بازیگران دیگری نظیر بوکیم وود باین، دونالد گلاور، جیکوب باتالون، لورا هریر، مریسا تومه، رابرت داونی جونیور، تونی رولوری، تاین دالی و زندیا در فیلم جدید مرد عنکبوتی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شایعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد مایکل کیتون به‌ عنوان شخصیت منفی Vulture  در این فیلم، حضور خواهد داشت. با این‌حال، شایعات مذکور توسط عوامل سازنده، تاکنون تایید نشده است.spiderman2-750x355

مریسا تومه به‌عنوان عمه پیتر پارکر در این فیلم، حضور دارد؛ با این‌حال، طرفداران به ایفای نقش عمه می توسط ماریسا تومی، واکنش نشان داده‌اند و وی را برای بازی در نقش عمه پیتر در مقایسه با شخصیت‌های پیشین که به ایفای نقش این شخصیت پرداخته‌اند، جوان می‌دانند. استفن مک فیلی، مدعی شده است که پیتر پارکر را تا جای ممکن به واقعیت، نزدیک ساخته‌اند.

علاوه‌بر مایکل کیتون، گزارشاتی از حضور بوکیم وود باین به عنوان شخصیت شرور دیگر فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» منتشر شده است و لورا هریر به‌همراه تونی رولوری، نقش هم‌کلاسی‌های پیتر پارکر را ایفا خواهند کرد.

فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» با کارگردانی جان واتز در ۷ جولای سال ۲۰۱۷ (۱۶ تیرماه ۱۳۹۶) به صورت عمومی اکران خواهد شد.

658 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *