site hit counter

به گفته ی واحد خبری Associated Press ، بازیگر پرطرفدار سینما ، ویل اسمیت ، برای حمایت از فیلم جدیدش به نام ” جوخه ی انتحار ” ( Suicide Squad ) به دوبی می رود . این طور که مشخص است ، او قرار است در زمان اکران این فیلم در تاریخ ۷ آگوست در جمع هوادارانش در دوبی حاضر باشد .6nxdwqi

” جوخه ی انتحار ” یک فیلم ابرقهرمانی ، با تمرکز بر گروهی ضد قهرمان است که برگرفته از کمیک‌بوک‌های کمپانی دی‌سی کامیکس ساخته شده است .

نویسندگی و کارگردانی این فیلم را دیوید آیر بر عهده دارد و ویل اسمیت در این فیلم ، در کنار بن افلک ، جرد لتو ، مارگو رابی ، یوئل کینامن ، وایولا دیویس ، جای کورتنی و کارا دلیوین بازی می کند .

ویل اسمیت در این فیلم در نقش ” ددشات ” آدم‌کش و تک‌تیرانداز حرفه‌ای بازی کرده است .

این فیلم قرار است در روز افتتاحیه در سیتی سنتر دیره در وکس مکس سینما نمایش داده شود ، سپس اکران سراسری خود را آغاز کند .

سینماهای وکس این فرصت را به هواداران می‌دهند تا شاید این شانس را داشته باشند که در فرش قرمز این رویداد شرکت کرده و با اسمیت ملاقات کنند .SUICIDE SQUAD

تمام کسانی که بلیت آنلاین برای تماشای این فیلم در سینماهای وکس در امارات یا لبنان را خریده کرده باشند ، در رقابت دیدار با اسمیت شرکت داده می‌شوند . آنهایی که در امارات و عمان یک پپسی بزرگ در سینما بخرند نیز امکان حضور در فرش قرمز را پیدا می‌کنند .

مخاطبان تا ۴ آگوست می‌توانند برای شرکت در این رقابت خرید کنند .

حضور در فرش قرمز ، دیدار با طرفداران در روز ۷ آگوست یکی از برنامه‌هایی است که برای اسمیت تدارک دیده شده است ؛ وی همچنین قرار است در چند رویداد فرهنگی دیگر نیز در این شهر شرکت کند .

سارا امولوو از مدیران ماون مارکتینگ گفته است که همه اینها بخشی از تلاش‌هایی است که صورت می‌گیرد تا دوبی به یکی از مکان‌های اصلی فیلم‌های بلاک باستر تبدیل شود .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.