کلینت ایستوود : " از هیچ کدام از نامزد های ریاست‌جمهوری آمریکا حمایت نمی‌کنم "

کلینت ایستوود از ستارگان مشهور سینمای آمریکا اعلام کرد که حامی هیچ‌ یک از دو نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا نیست ، ولی اگر قرار به انتخاب باشد ، دونالد ترامپ را به هیلاری کلینتون ترجیح خواهد داد .good_bad_ugly_-_h_2013

طبق گزارشات ، بازیگر فیلم ” خوب ، بد ، زشت ” به مجله اسکوایر گفت : ” انتخاب ترامپ تصمیم بسیار سختی است ، اما خوب می‌دانید ، کلینتون به صورت شفاف اعلام کرده است که پا جای پای اوباما خواهد گذاشت . ” وی در ادامه صحبت هایش از کلینتون کرد که در عالم سیاست ، پول زیادی به دست آورده است .

ایستوود عقیده دارد نسل حاضر آمریکا را نسلی ترسو هستند که در کارها و سخنانشان بیش از حد احتیاط می‌کنند ، او اینگونه ادامه داد : ” رامپ را به دلیل حرف‌هایی که درباره یک قاضی زد ، نژادپرست می‌دانند . البته حرف‌های ترامپ ؛ اینکه براساس زادگاه والدین یک شخص یا چیزی همانند این نظر بدهی احمقانه است . او حرف‌های احمقانۀ زیادی می‌زند . پس همه حرف‌های او را در همه جوانب در نظر بگیرید . اما رسانه و مردم تنها این بخش را می‌گیرند و به آن دامن می‌زنند . در دوران غمباری از تاریخ این کشور به سر می‌بریم . ”

این بازیگر صراحتاَ اظهار داشت که از هیچ کدام از نامزد ها حمایت نمی‌کند : ” من با ترامپ یا با هیچ کس دیگری صحبت نکرده‌ام . ” لازم به ذکر است که وی در عین حال نامزد جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری آمریکا را تحسین می‌کند چراکه خط مشی معمول دیگر سیاستمداران را پی‌نمی‌گیرد .

بازیگر و کارگردان برنده جایزه اسکار امسال در گردهمایی ملی حزب جمهوری‌خواه حضور نداشت در حالی که سال ۲۰۱۲ در این رویداد حاضر بود .

او که [ با کمی تغییر در لفظ کلمه ] ، این دوران را ، دوران بی‌جراتی خوانده است ، از این نکته گلایه دارد که چرا مردم باید مدام همدیگر را به نژادپرستی متهم کنند : ” در دوره‌ای که ما در آن بزرگ شدیم ، به این حرف‌ها نژادپرستی نمی‌گفتند . “

158 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *