site hit counter

” دکتر استرنج ” داستان جراح موفق و پردرآمدی به نام استفان استرنج را است که تسلط و موفقیت حرفه ای او را مغرور کرده است . دکتر استفان استرنج به خاطر سانحه رانندگی دستانش را از دست می دهد و می فهمد اسرار باستانی و متافیزیک و همچنین حضور در دنیای واقعی و ماورا آن راه نجات او از این تراژدی است . فیلم بر اساس داستان ” دکتر استرنج ” در کتاب های مصور ماورل ( کامیک ) ساخته شده است .

بندیکت کامبربچ ، بازیگر بریتانیایی در نقش ابر قهرمان داستان یا دکتر استرنج ظاهر خواهد شد . وی در ” کمیک کان ” در سن دیگو گفت : ” به نظر من افزدون کمی طنز به داستان مهم بود . طنزی که در فیلمنامه نبود و در کمیک اصلی هم این طنز را نداریم . شخصیت جدی است و این لازمه مشکلات و شکست های او است . این ضربه های مهم ، پایه موفقیت و ابر قهرمان شدن است و مخاطب را به دنبال خود می کشاند . باید مراقب او باشیم ، نه تنها به دلیل شکست و ضربه های روحی و جسمی بلکه بدلیل اینکه شخصیت جالبی است . ”

Doctor-Strange-poster-SDCCاز دیگر بازیگران ” دکتر استرنج ” ( Doctor Strange ) می توان به تیلدا سوینتون ، چی وتل اجیوفور ، مدس میکلسون و ریچل مک آدامز اشاره کرد . این فیلم نوشته و ساخته اسکات دریکسون ، کارگردان ۴۹ ساله آمریکایی است و از پاییز در سینماهای دنیا به روی پرده خواهد رفت .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.