امین حیایی از زندگی شخصی و چگونگی ورودش به سینما می گوید

امین حیایی در آخرین گفتگوی خود از نحوه ورود به سینما و همچنین زندگی شخصی خود می گوید .

امین حیایی در گفتگو با فریدون جیرانی که از طریق سامانه ویدئو درخواستی منتشر شد درمورد چگونگی ورود خود به عرصه ی سینما صحبت کرد : ” فوت خواهرم دریچه‌ای بود برای ورود به سینما ؛ سومین روز درگذشت خواهرم بود که برای اولین فیلم سینمایی‌ام به من زنگ زدند . اولین فیلمی که نقش اول بودم ” قرمز ” بود ؛ تست زدم و ۲۰ دقیقه بازی کردم و حتی سکانس آخر فیلم هم سایه خودم در فیلم است اما به ناگهان منصرف شدم . ”

سپس به شکست در ازدواج اولش اشاره ای کرد و ادامه داد : ” من از بچگی عاشق پیشه بودم و با هر کسی دوست می‌شدم می‌خواستم با وی ازدواج کنم اما همیشه در عشق شکست می‌خوردم . در ازدواج اولم حتی یک سال نیز با همسرم زندگی نکردم و به طلاق منجر شد . “Amin_hayaee (1)

وی درباره میزان دستمزدش نیز توضیح داد : ” در تعیین نرخ دستمزد بسیاری از مسائل همچون حجم کار و میزان انرژی تأثیر می‌گذارد من در فیلمی بازی کردم که ۵۰ میلیون تومان دستمزد گرفتم و در فیلمی هم بازی کردم و ۳۰۰ میلیون تومان دستمزد گرفتم . ”

او اظهار داشت : ” بسیاری از افراد در سینما به می‌گویند که با محمد‌رضا شریفی‌نیا همکاری نکن اما من و او حق نان و نمک داریم . ”
سپس خاطره‌ای ار فیلم ” اخراجی‌ها ” گفت : ” در صحنه‌ای از این فیلم که من نقش دزد را بازی می‌کردم به‌صورت فی البداهه نام بیژن مرتضوی را آوردم که باعث دلخوری ایشان شد و همین‌جا از ییژن مرتضوی و خانواده‌اش عذرخواهی می‌کنم . ”

حیایی با اشاره به دوستی خود با بهرام رادان و ناصر ملک مطیعی گفت : ” بهرام رادان دوست دوران شباب است . همان موقع که هنوز وارد سینما هم نشده بود بهش گفتم بسیار خوش تیپ است و مناسب سینما است . قرار بود با ناصر ملک مطیعی همبازی شوم اما نشد . “

231 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *