site hit counter

تور کنسرت موسیقی ” بازی تاج و تخت ” همراه با یک ارکستر کامل در آمریکای شمالی برگزار خواهد شد . طبق گزارشات ، و به گفته ی ” Associated Press ” ، رامین جوادی ، آهنگساز سریال محبوب ” بازی تاج و تخت ” روز دوشنبه رسما اعلام کرد که یک ارکستر و گروه کر کامل ، به شکل یک تور موسیقی به ۲۸ شهر در آمریکای شمالی خواهد رفت . در این طی این اجراها ، بعضی از پر طرفدارترین صحنه‌های سریال نیز به طور همزمان روی یک نمایشگر بزرگ برای هواداران پخش خواهد شد .

جوادی که در لس‌آنجلس به سر می‌برد چندی قبل برای هواداران ، گفت : ” می‌خواهم چیزی فراتر از تماشای اجرای یک ارکستر معمولی را به مخاطب ارائه کنم . “وی امیدوار است این برنامه‌ را برای طرفداران این سریال به تجربه‌ ای جامع و حماسی تبدیل کند .Game-of-Thrones-composer-Ramin-Djawadi-in-studio

این آهنگساز ایرانی‌تبار به خاطر موسیقی متن ” مرد آهنی ” و برای به کاربردن آلات موسیقی کمتر شناخته شده مشهور است ؛ وی در تور کنسرت موسیقی ” بازی تاج و تخت ” نیز این تجربه را تکرار خواهد کرد . لازم به ذکر است که موسیقی متن ” مرد آهنی ” نامزد جایزه گرمی شده بود .

جوادی افزود : ” به گمان من برای تماشاگران تجربه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود که علاوه بر دوباره شنیدن موسیقی ” بازی تاج و تخت ” ، نوازندگان در حال اجرا و سازهایی که تا پیش از این به چشم ندیده‌اند را تماشا کنند . ”

در این کنسرت‌ها برای ارتقای سطح بهره‌بردن تماشاچیان از شنیدن موسیقی اتفاقاتی در صحنه روی خواهد داد که البته جوادی قصد ندارد تا از جزئیات آن‌ها پرده بردارد .

در اکثر این اجراها خود رامین جوادی رهبری ارکستر را برعهده خواهد داشت و در برخی برنامه‌ها نیز نوازندگی خواهد کرد .la-game-of-thrones-score-to-tour-n-20160809

این تور تحت عنوان ” تجربه کنسرت زنده بازی تاج و تخت ” از ۱۵ فوریه در کانزاس‌سیتی شروع خواهد شد . از دیگر شهرهای محل برگزاری این تور می توان به نیویورک ، لس‌آنجلس ، بوستون ، شیکاگو ، تورنتو ، سالت‌لیک سیتی ، لاس‌وگاس ، دنور ، فیلادلفیا و واشنگتن اشاره کرد .

فصل هفتم سریال برنده جوایز امی و گلدن‌گلوب ” بازی تاج و تخت ” تابستان آینده به دست هواداران پرشمار این سریال می‌رسد . شبکه HBO اعلام کرده است که این سریال فانتزی حماسی در فصل هشتم به پایان خواهد رسید .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.