شوخی رضا رویگری پس از مرخص شدن از بیمارستان :" خدا را شکر عزرائیل را پس زدم ! "

new newرضا رویگری که در چند روز اخیر به دلیل مشکل تنفسی و عفونت ریه در بیمارستان بستری شده بود و شایعات زیادی درباره‌ سلامتی او مطرح می شد ، عصر روز یکشنبه از بیمارستان مرخص شد .

وی ضمن خبر دادن از بازگشتش به منزل ، به شوخی گفت : ” خدا را شکر عزرائیل را پس زدم ! در حال حاضر شرایط حرکتی‌ام به دلیل همان سکته‌ قبلی با مشکل مواجه است ، اما از نظر تنفسی شرایط بهتری دارم و در منزل استراحت می‌کنم . ”

همسر رضا رویگری نیز در مورد مرخص شدن او از بیمارستان توضیحی داد : ” قرار بود ایشان به بخش عادی منتقل شوند ، اما پزشکان بیمارستان گفتند که وضعیت‌شان پایدار است و می‌تواند در منزل هم استراحت کنند ؛ چون در بیمارستان دولتی بخش عادی شرایط خوبی ندارد و اتاق وی.آی.پی هم پُر بود ، به تشخیص پزشکان مرخص شدند تا ادامه‌ی درمان را در منزل پیگیری کنند . ”

تارا کریمی با اشاره به اینکه این هنرمند تا چند روز باید استراحت کامل کند و کمتر ملاقات داشته باشد ، اضافه کرد : ” الان حال ایشان از روزهای گذشته بسیار بهتر است و روند درمانی قبل را ادامه می‌دهند . چون از لحاظ قلبی و مغزی هیچ مشکلی برایشان پیش نیامده است ، همان داروهای قبلی را مصرف می‌کنند اما روند فیزیوتراپی که در منزل انجام می‌شود ، مدتی بود قطع شده بود که باید مجدداً در یکی دو روز آینده شروع شود تا وضع تحرک‌شان هم بهتر شود . “

182 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *