اختصاصی دوفصل ؛ گزارش دوفصل از کنسرت شهریورماه ” على زند وکیلى ”

اجرای على زند وکیلى در سالن برج میلاد با به اجرا در امدن قطعاتى از آلبوم جدید این هنرمند ، و یادى از آهنگسازان گذشته و دعا براى بازگشت استاد شجریان به ایران طی ششم و هفتم شهریورماه برگزار شد.در ادامه گزارش متنی و تصویری دوفصل را از این رویداد می خوانید:

علی زندوکیلی یکی از هنرمندان به نام موسیقی ایران اجرای خود را با قطعه ی “سرخوشان” آغاز کرد.zand-vakili-parisa-feyzollahi-2fasl--14

این خواننده اجرای خود را با قطعه ی ‘به سوی تو’ ادامه داد ؛ قطعه ای قدیمی که طرفداران وی  در سالن ، این بازخوانی را یک صدا همخوانی کردند. “اب در آتش” ، ”گلنار” و ”ناردونه” از دیگر قطعاتی بود که در این اجرا ، نواخته و خوانده شدند.

 

در اجرای برخی قطعات قدیمی موسیقی ایران نظیر ”’گلنار” همراهی و همخوانی افراد داخل سالن سینما را در پی داشت که نشان می دهد اجرای این قطعات استقبال چشم گیری را بدنبال داشته است.

از آلبوم ”یادی به رنگ امروز” که پیش تر با صدای زند وکیلی منتشر شده بود ، در کنسرت گذشته ریمیکس دیگری از چهار قطعه ی “دامن کشان”، “شب هاى تهران”، “تا بهار دلنشین” و “زندگى خوب است” به اجرا درآمد

در آخرین اجرا ، آقای زندوکیلی گفت:

“جا دارد از خاطره سازانى یاد کنیم که باعث مى‌شوند حالمان خوب شود و آهنگ‌هایشان هنوز براى ما خاطره مى‌سازد.”

زندوکیلى پس از اجرای قطعه ی “فقط دعا کن” گفت:

“دعا مى کنم براى یکى از افتخارات فرهنگ و هنر ایران و امیدوارم زودتر به ایران برگردد، استاد محمدرضا شجریان.”

سینا علم، صحاب علم، امید غفوریان، افشین بابایی و رامتین اتابکی نوازندگانی بودند که زندوکیلی را در این اجرا همراهی کردند.

اختصاصی دوفصل
1823 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *