آلبوم " روزگار مجازی ۱ " تازه ترین اثر " باکتری خان " منتشر شد

آلبوم «روزگار مجازی ۱» جدیدترین اثر «باکتری خان» منتشر شد. قبل از این قرار بود آلبوم «روزگار مجازی» با دو سی دی منتشر شود ولی «روزگار مجازی ۱» از سوی شرکت پخش «جوان» در اختیار مخاطبان قرار گرفت. آلبوم منتشر شده شامل قطعات اینسترومنتال است و به گفته «باکتری خان» تکلیف آلبوم «روزگار مجازی ۲» فعلاً مشخص نیست ولی با قطعات با کلام به زودی در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار خواهد گرفت. تمامی قطعات این مجموعه ساخته‌ی «فرشاد خشنود» هستند که با نام هنری «باکتری خان» فعالیت می‌کند. تهیه‌کنندگان این اثر او و «سونیا کلیشادی» هستند. آلبوم «روزگار مجازی ۱» با همت شرکت «پنج برگ هنر» به مدیریت «فریدون خشنود» تولید و از سوی شرکت پخش «جوان» در بازار توزیع‌شده است.

فرشاد خشنود در کاور اثر جدیدش نوشته است: «این آلبوم کم‌ارزش‌تر از اونیه که به عباس کیارستمی تقدیمش کنیم. فقط این جمله رو می‌نویسیم به یادش. به یاد کسی که استاد تمام هنرمندان ایران است.»

فرشاد خشنود سال گذشته آلبوم «روزگار جدید» را با ۱۰ قطعه به بازار عرضه کرد و آلبوم «روزگار مجازی» روایت متفاوتی در ادامه همان اثر است. این هنرمند جوان تحصیلات سینمایی خود را در انگلستان پیگیری کرد و برای انتشار آثارش به ایران بازگشت. او در منطقه‌ای خارج از شهر تهران اقامت دارد و در زمینه انتشار آثار موسیقایی‌اش روند متفاوتی را دنبال می‌کند. همچنین یکی دیگر از نکات آلبوم‌های او، طراحی کاورهایش است و در آلبوم «روزگار مجازی ۱» از نقاشی‌های کودکانه بهره برده است.

247 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *