بری لارسون در فیلم Free Fire در نقش یک گانگستر ظاهر خواهد شد

بری لارسون چند وقت پیش و با فیلم The Room به جمع بازیگرانِ زنِ برنده‌ی اسکار پیوست. حالا لارسون با فیلمِ جدید Ben Wheatley به دنیای سینما برگشته است؛ در نقشی کاملا متفاوت و به عنوان یک شخصیت گانگستر.

free-fire-red-band-trailer-2016-328386jbonxrizvir1ei2y

تریلر فیلم Free Fire به تازگی منتشر شده که در آن بازیگران، سیلین مورفی و بری لارسون در آن حضور دارند. تریلر با صحنه‌ی ملاقات چند گانگستر شروع می‌شود. چند لحظه بعد، دسته‌ی بعدی گانگسترها هم وارد صحنه می‌شوند؛ محموله‌ی موردنظر؟ قرار بوده تعدادی M16 تحویل داده شود اما ظاهراً یک سری اسلحه‌ی دیگر برای شخصیت لارسون و همکارش آورده شده. درگیری‌ها و کشمکش دو گروه از همین نقطه آغاز می‌شود و در ادامه شامل یک درگیری مسلحانه پر جنب و جوش هست.

کارگردان بریتانیایی فیلم، تمام تلاش خود را کرده که فیلم را به جریان اصلی هالیوود وارد کند اما به نظر نمی‌رسد موفق شود. فیلم یک حس عدم‌ تعادل، و ویژگی متمایز از باقی فیلم‌های این چنینی ندارد. می‌توان گفت به نظر می‌رسد این فیلم در تمام وجه‌ها بی‌رونق و بی‌ زرق و برق است، به غیر از کارکترهای امروزی‌ش که حالتی دهه‌ی هفتادی دارند. یکی از ویژگی‌های جالب این فیلم، کمدی‌یی است که به طرز خوبی با اکشن و هیجانِ فیلم تلفیق شده است.

فارغ از این‌که فیلم در گیشه و در نظر منتقدین چگونه عمل کند، به نظر می‌رسد می‌توانست بسیار بهتر از آن چیزی که هست باشد. مدت زمان این فیلم ۹۱ دقیقه است و در فستیوال فیلم تورنتو، بدون شور و هیجان خاصی پریمر آن برگزار شد. فیلم در ۲۰۱۷ بر روی پرده‌ها خواهد رفت.

در انتها از شما دعوت می کنم تریلری از Free Fire را در دوفصل تماشا کنید.

299 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *