فیلم جدید جومانجی درباره ی چه خواهد بود؟

 بازسازی یک فیلم کلاسیک و قدیمی یکی از سخت ترین تلاش های هالیوود است. نه تنها عوامل فیلم باید آن جادوی فیلم اصلی را به همراه داشته باشند بلکه باید حواسشان باشد پا روی طرفداران پر و پا قرص سری نگذارند. ما دقیقا همین اتفاق را چند وقت پیش در تابستان با بازسازی فیلم کلاسیک « شکارچیان ارواح‌‌ » دیدیم، و به وضوح شکست فیلم را میتوان دید. یکی دیگر از بازسازی های اصلی هالیوود که در حال نزدیک شدن به آن هستیم فیلم محبوب جومانجی است. داستانی که بطور غیر رسمی به خارج درز پیدا کرده خبر از تغییر کلی در روند داستان را میدهد. توییت « جف اسنایدر »این حرف را تایید میکند:

Jeff Sneider Tweet
Jeff Sneider Tweet
جومانجی بعدی داستان ۴ نوجوان دستگیر شده را دنبال میکند که به دنیای بازی کشیده میشوند و باید با «‌ آواتار » های خودشان دنبال یک جواهر بگردند.
اگر بخواهیم گزارش های منتشر شده را باور کنیم، به نظر میرسد جومانجی بعدی گروهی از دانش آموزان را دنبال میکند که در مدرسه ی خود به داخل بازی جومانجی کشیده می شوند؛ بدنهایشان با آواتار های آن ها جایگزین شده و عملیات خطرناک خودرا برای پیدا کردن یک جواهر در جنگلی خاص را دنبال میکنند.
یکی از جالبترین نکات این فیلم آواتار های نوجوانانی است که در حال بازی هستند و اینکه هر آواتار چگونه به شخصیت کودک در حال کنترلش مربوط میشود. بنظر میرسد بازیگرانی که برای نقش آواتار های بازی انتخاب شده اند فقط نسخه ی پیر تر همان افراد نیستند.  بطور مثال نوجوانی که آواتارش « جک بلک‌ » است درواقع یک دختر است که همین میتواند منجر به کمدی تغییر جنسیتی شود.

اگر نگران این بوده اید که فیلم جومانجی بعدی کاملا پایه های جومانجی اصلی را نابود میکند میتوانید نگرانی را کنار بگذارید. درست است که ایده ی کشیده شدن بازیکنان به درون بازی دقیقا مخالف آن چیزی است که در جومانجی اصلی دیدیم اما اتفاقی است که با جهان فیلم جور در می آید. در واقع مشخص است که جومانجی بعدی کاملا جدا از جومانجی قبل از خود خواهد بود ولی اینکه خود به تنهایی میتواند فیلم خوبی از آب دربیاید را باید منتظر بمانیم.

جومانجی  بعدی در ۲۸ جولای ۲۰۱۷ برروی سینما ها میرود.

168 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *