گزارش اختصاصی دوفصل از مراسم رونمایی از آلبوم شهرام بزرگمهر

مراسم رونمایی از آلبوم شهرام بزرگمهر شامگاه گذشته  با حضور هما خاکپاش (بازیگر)،امید جهان (خواننده)، مهران مستی (خواننده)،نیما علامه (خواننده )،علی بابایی (آهنگساز وخواننده ) ،فهیمه رادمهر (ترانه سرا) و… در سالن همایش های امام علی برگزار شد.

img_2016-09-26-111126

در ابتدای این مراسم «فرحناز منافی ظاهر» بازیگر تلویزیون که اجرای این برنامه را بر عهده داشت به بیان تاریخچه کوتاهی از فعالیتهای بزرگمهر پرداخت.بعد از سخنان او عوامل آلبوم علی استیلی (ترانه سرا) ،امیر ارجینی ،شهاب حسینی (تنظیم کننده ) ،مازیار عطاریان وشهرام بزرگمهر به روی صحنه آمدند. شهرام بزرگمهر خواننده آلبوم خواستنی در این رونمایی گفت: شهاب اکبری ، پوریا حیدری وسعید سام از تنظیم کنندگان آلبوم هستند که متاسفانه نتوانستند در این مراسم حضور پیدا کنند .یکی از قطعات این آلبوم برای حضرت عباس خوانده شده است قرار است این کار هفته آینده از صدا وسیما پخش شود .

img_2016-09-26-111122

وی افزود: مازیار عطاریان که تنظیم کننده این کار است یک ماه برای این اثر وقت گذاشت تا توانستیم کاری به این زیبایی را ضبط کنیم. قطعه حضرت عباس یک کار تلفیقی است وترانه ساده وزیبایی دارد ؛ این کار متفاوتی است . تلاش کردیم کاری را ارائه کنیم که در شآن حضرت عباس باشد. بزرگمهر در خصوص تیتراژ این آلبوم گفت:تیتراژ این آلبوم باز خورد خوبی داشت وبا استقبال روبه رو شد. تلاش کردیم کاری ارائه کنیم که همه سلیقه ها را شامل شود از هر سبک یک ترک به آلبوم اضافه کردیم .

img_2016-09-26-111129

این خواننده با بیان اینکه تیزر این آلبوم بزرگترین اثر بعد از انقلاب است گفت:تیزر آلبوم خواستنی برای نخستین بار در ایران با سیزده آشیانه وشش هواپیما رونمایی شد وضبط آن در فرودگاه پیام تهران انجام شده است همچنین کارگردانی این تیزر را پدرام اکبری برعهده داشته است.

img_2016-09-26-111139
در ادامه مراسم تیزر ساخته شده این آلبوم پخش شد.

سپس امیر ارجینی با اشاره به همکاری خود با بزرگمهر توضیح داد: برای سفارش ترانه این آلبوم شهاب اکبری با من تماس گرفتند ؛سپس متوجه شدم که سالها پیش زمانی که آلبوم متاسفم محسن چاوشی را کار می کردم او را دیده ام. نام دو ترانه این آلبوم تغییر کرد ، بهت یاد می دهم شد کابوس وترانه دیگر هم به نام نیمکت شد.

img_2016-09-26-111133

در پایان مراسم شهرام بزرگمهر قطعات نگاه بی تفاوت ،صدای خسته ،نیمکت خالی و بهترین آرزوها را با رقص نور و تشویق حضار پر انرژی اجرا کرد و بعد از اجرا گفت: هنوز آهنگ حضرت عباس کامل نشده است ولی می خواهم این آهنگ را برای شما اجرا کنم امیدوارم آن را بپسندید .بعد از این سخنان او آهنگ حضرت عباس را اجرا کرد و این اهنگ با استقبال حضار روبه رو شد.

426240125_105307440757265007

 

 

178 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *