تماشاخانه: تیزر فصل جدید سریال " 24 " با نام " 24: میراث "

mv5bntiwnju4ntg2ml5bml5banbnxkftztgwntm3ndc0ote-_v1_شبکه تلویزیونی «فاکس» بالاخره از اولین تیزر کامل سری جدید سریال «۲۴» رونمایی کرد. این تیزر هیجان‌انگیز طی چند روز گذشته با استقبال گسترده کاربران اینترنت همراه شده، تا جایی که در همان نخستین روز انتشار بیش از هفت میلیون نفر بیننده فیسبوکی داشته است. سریال «۲۴: میراث» (Legacy) این‌بار در غیاب شخصیت «جک باور» (با بازی کیفر ساترلند) و درعوض با معرفی قهرمانی تازه به نام «اریک کارتر» از پنجم فوریه ۲۰۱۷ (۱۶ بهمن) روی آنتن می‌رود. کوری هاکینز بازیگر فیلم‌های «مردان آهنین ۳» و «یکراست بیرون از کامپتن» در نقش قهرمان اصلی سری جدید سریال «۲۴» جلوی دوربین رفته است.

طبق گفته‌های قبلی سازندگان، کل شخصیت‌های سری جدید سریال تغییر کرده‌اند اما داستان با همان فرم روایی نسخه اصلی روایت می‌شود و هر اپیزود تصویرگر یک ساعت از روزی پرحادثه خواهد بود.

قصه اصلی «میراث» حول محور بازگشت یک قهرمان نظامی به ایالات متحده و مشکلاتی است که در ادامه گریبانگیرش می‌شود. اریک کارتر در نهایت دست به دامن «واحد ضد تروریستی» می‌شود تا شاید امنیت جانی‌اش تامین شود و بتواند یکی از بزرگ‌ترین حملات تروریستی به خاک امریکا را متوقف کند.

در ادامه می توانید بهاین تریلر دیدنی را در دوفصل مشاهده کنید :

 

 

459 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *