رامی مالک بازیگر سریال Mr Robot ، در نقش فردی مرکوری خواننده فقید گروه کوئین

aae205b93223115aaf5eabc005251e2a” Bohemian Rhapsody ” ، نام یک اقتباس بلند از زندگی نامه ی فردی مرکوری ( Freddie Mercury ) ، خواننده ی گروه مشهور کوئین است . درست ۸ سال پیش تولید کننده ای به نام گراهام کینگ این پروژه را مطرح کرد و از همان زمان بود که این عنوان برای پیدا کردن کارگردان و بازیگر تقلا می کرد .

در ابتدا ساشا بارون کوهن ، بازیگر طنز مشهور در فیلم Borat ، برای بازی در نقش رهبر به یاد ماندنی گروه کوئین بازی کند اما به گفته ی خودش ، به دلیل خلاقیت های بیش از حدی که روند تولید را احاطه کرده بودند ، در سال ۲۰۱۳ خیلی ناگهانی از پروژه جدا شد . این امر تولید پروژه را چندین سال به تعویق انداخت .

چندی بعد برای وی جایگزینی پیدا شد . این جایگزین بازیگر مشهور بن ویشاو ( یکی از بازیگران فیلم Skyfall ) بود که به دلیل تاخیر های متوالی هیچگاه موفق نشدند با او فیلم را به مرحله ی تولید برسانند . صندلی کارگردان هم دستخوش تغییرات مشابه بود ؛ چراکه دکستر فلچر هم قرار بود کارگردانی پروژه را برعهده داشته باشد ، اما در سال ۲۰۱۴ جدا شد . ولی این طور که معلوم است ، بالاخره تکلیف نقش اصلی و کارگردان مشخص شده است !rami-malek-full-hd

رامی مالک ، بازیگر سریال محبوب Mr. Robot ، جدیدترین فردی است که برای بازی کردن نقش فردی مرکوری در فیلم پر دردسر Bohemian Rhapsody انتخاب شده است . این بازیگر که به تازگی برنده ی جایزه ی Emmy Award به خاطر بازی در نقش الیوت الدرسون در سریال Mr. Robot شد قرار است نقش رهبر گروه کوئین را در کنار برایان سینگر ( کارگردان X-Men: Apocalypse ) به عنوان کارگردان پروژه بازی کند .

این فیلم اولین فیلم سینمایی است که رامی مالک در آن به عنوان نقش اول ظاهر می شود . لارم به ذکر است وی قبل از این نیز در نقش اصلی ظاهر شده بود اما هیچ کدام از عناوین فیلم ” سینمایی ” نبودند . این بازیگر قبلا در عناوینی چون Oldboy و The Master و هر سه شماره ی فیلم محبوب ” شب در موزه ” (در نقش Ahkmenrah ) نیز نقش آفزینی کرده است . از طرف دیگر برایان سینگر برای اولین بار است که یک زندگی نامه را کارگردانی می کند اما قبلا تجربه ی ساخت فیلم از داستان های واقعی را داشته است . وی فیلمی بر اساس جنگ جهانی دوم به نام Valkyrie با بازی تام کروز را در کارنامه اش دارد .

فیلم برداری ” Bohemian Rhapsody ” قرار است در اوایل سال ۲۰۱۷ آغاز شود . این طور که مشخص است در اواخر همان سال هم اکران خواهد شد . به محض رسیدن اخبار جدید آنها را در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت .

اختصاصی دوفصل

459 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *