برنامه کنسرت‌ های " کیهان کلهر " در تهران با همراهی " اردال ارزنجان " مشخص شد

4/16/07 kayhan kalhor Photography © Todd Rosenberg Photography "Silent City" CD release Sept 9 (World Village/Harmonia Mundi USA) press contact: Cindy Byram 212-545-7536 x 21 cindybyram@aol.comبرنامه کنسرت‌ های «کیهان کلهر» -نوازنده و آهنگساز نامدار ایرانی- در تهران با همراهی «اردال ارزنجان» مشخص شد و این هنرمند از ۱۳ تا ۱۶ آذر ماه در تالار وحدت تهران روی صحنه خواهد رفت. او البته در نظر دارد تا تور کنسرت‌های خود را در شهرهایی مثل شیراز، بوشهر، اهواز، همدان، تبریز، اردبیل،‌ رشت، کرمان، زاهدان، اراک و سنندج نیز ادامه دهد.

این دومین بار است که کلهر به همراه ارزنجان در ایران به اجرای برنامه می‌پردازد. این دو هنرمند پیش از این، شهریور ماه ۱۳۸۹ در تالار وحدت تهران به اجرای کنسرت پرداختند. «کیهان کلهر» بهار امسال نیز همراه با نوید افقه (تنبک)، علی بهرامی‌فرد (سنتور) و هادی آذرپیرا (تار) کنسرت «پردگیان باغ سکوت» را طی چندین شب در تهران روی صحنه برد و در ادامه در چندین شهرستان به اجرای برنامه پرداخت.
erdal-erzincan

«کیهان کلهر» یکی از چهره‌های بین‌المللی موسیقی ایران است که با هنرمندان بزرگی چون اردال ارزنجان از ترکیه، شجاعت حسین خان از هند، یویوما از چین، ژائو ژیپینگ، عالیم قاسمف از جمهوری آذربایجان، بروکلین رایدر از آمریکا، ارکستر فیلارمونیک نیویورک، کوارتت کرونوس و گروه سازهای بادی هلند همکاری داشته است. او با هنرمندان ایرانی از جمله محمدرضا شجریان، کیخسرو پورناظری، علی‌اکبر مرادی، شهرام ناظری، حسین علیزاده و گروه دستان هم به اجرای موسیقی پرداخته است.

368 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *