نخستین تیزر انیمیشن ماشین های ۳

جدیدترین انیمیشن پیکسار قسمت سوم سری پرطرفدار ماشین ها است؛ که قرار است تابستان سال ۹۶ منتشر شود. امروز پیکسار نخستین تیزر این انیمیشن را منتشر کرد، و این بار ظاهرا با داستان و تمی کاملا متفاوت روبرو هستیم.

ویدیو ی منتشر شده که ۴۹ ثانیه است نشان دهنده یک تصادف فجیح برای کاراکتر اصلی (انیمیشن های قبلی) مک کویین است که با برخورد شدیدی مواجه شده و دوباره روی پیست مسابقه می افتد. بعد از این اتفاق متنی نشان داده میشود که میگوید « از این لحظه همه چیز تغییر میکند‌‌ ». ویدیو ی منتشر شده را میتوانید در همین مطلب ببینید:

 

بطور کلی تم داستانی انیمیشن ۱ و ۲ بسیار ساده و سطحی بود اما توضیحات پلات قسمت سوم ماشین ها این توضیح را میدهد که داستان قرار است درباره ی بازگشت مک کویین از این سانحه باشد و قرار است بسیار عمیق تر و تاریک تر از سری های قبلی باشد.

قسمتی از توضیحات میگوید: « مک کویین که نسل جدید ماشین های پرسرعت مسابقه ای چشمش را کورکرده به ناگاه از علاقه اش کنار زده میشود. برای اینکه به مسابقات برگردد، نیاز به کمک یک تکنیسین جوان و پرشوق یعنی کروز رمیرز (Cruz Ramirez) دارد. با کمک نقشه ی او و اعتمادی که از هادسون هورنت (کاراکتر کهنه کار و افسانه ای ماشین ها) بدست آورده مک کویین را در راهش همراهی خواهد کرد. »

ماشین ها

اون ویلسون صداپیشه ی کاراکتر اصلی داستان یعنی مک کویین به این انیمیشن باز میگردد اما هنوز نمیدانیم بقیه ی اعضای صداپیشگان به چه صورت خواد بود. ماشین های ۳ در تاریخ ۱۶ ژوئن سال ۲۰۱۷ مصادف با ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ برروی سینماها خواهد رفت. کارگردانی این انیمیشن هم برایان فی بر عهده دارد که انیمیشن های موش سرآشپز (Ratatouille) و ماشین های ۲ را در کارنامه اش میتوان دید.

 

420 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *