تاریخ عرضه ی « آواتار ۲ » بالاخره بصورت قطعی مشخص شد

فیلم آواتار خیلی تلاش کرده تا تبدیل به یک «سری» و دنیای آن تنها به یک فیلم منتهی نباشد. از زمانی که مارول پروژه ی فیلم های خودرا شروع کرد جیمزکامرون بدنبال ساخت سری دوم این فیلم پر سروصدا بوده است. تنها مشکل این است که تاریخ عرضه ی این فیلم مدام با تاخیر مواجه میشد.

آخرین باری که آواتار ۲ تاریخ عرضه اش تاریخ خورد، تاریخ عرضه اش بطور کل از تقویم حذف شد. در هر حال، بنظر میرسد که ۳ فیلم بعدی که برای سری آواتار در نظر گرفته شده بالاخره تاریخ عرضه ی مشخصی دارد، ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ تاریخی است که برای عرضه ی اولین فیلم بعدی آوتار مشخص شده است.

حداقل پیش بینی این است که فیلم بعدی آواتار‌ میتواند «‌ آواتار ۲‌ » باشد. در حقیقت استدیو قرن ۲۰ ام فاکس یک فیلم بدون اسم را معرفی کرده است که کارگردان آن قرار است جیمز کامرون معروف باشد و باتوجه به تمامی اخباری که میشنویم میتوان با اطمینان گفت که این فیلم بدون اسم ادامه ی آواتار ۱ است. پیش بینی ها مشخص میکنند که این فیلم باید در سال ۲۰۱۸ عرضه شود و از آنجایی که فیلم های کامرون همگی عرضه ی کریسمسی بوده اند تنها تاریخ منطقی دسامبر ۲۰۱۸ است.

زمانی که فیلم آواتار ۲ برای اولین بار ساختش اعلام شد، قرار بود که در دسامبر ۲۰۱۴ منتشر شود؛ اما باتوجه به داستان فوق عظیمی که جیمز کامرون برای آواتار نوشته بود ۳ فیلم دیگر – علاوه بر فیلم اول – برای ادامه ی این سری در نظر گرفته شد و هیچ کس انتظار چنین داستان عظیم و درگیر کننده ای را نداشت. بالاخره فیلم مورد بحث به ۲۰۱۶ انتقال یافت و بعد از آن، به ۲۰۱۷. بعد از آنکه فیلم جنگ ستارگان: قسمت ۸ تاریخ عرضه اش به دسامبر ۲۰۱۷ رسید برای تداخل پیدانکردن تاریخ پخش، به کل زمان اکران آن را از تقویم حذف کردند.

این بار باید امید داشته باشیم که تاریخ عرضه ی آواتار بعدی قطعی است. جیمز کامرون بر حسب عادت همیشگی اش میخواهد فیلم بعدی اش به نوعی هالیوود را دگرگون کند و انقلابی در نوع خود باشد. همانطور که در تایتانیک با افکت های عظیم ۳ بعدی و قابل باور برای اولین بار کامپیوتر هارا بطور جدی وارد سینما کرد و آواتار ۱ که تکنولوژی سه بعدی را به سینما ها آورد جیمز کامرون بدنبال یک انقلاب دیگر در سینماست که آواتار بعدی نقطه شروع آن است.

آیا آوتار ۲ بالاخره اکران میشود؟ اگر حقیقتش را بخواهید هنوز کامل امیدوار نیستم. در حال حاظر آنقدر زمان ساخت این فیلم طولانی شده که بیشتر شبیه به یک رویا شده است تا یک فیلم واقعی. بنظر شما میتوانیم بالاخره قسمتی جدید از دنیای آواتار را ببینیم؟ در قسمت نظرات منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم!

152 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *