موتورهای مرگبار : سازندگان ارباب حلقه ها و هابیت با فیلم جدیدیشان باز می گردند

1419998150408دو فیلمساز مسئول ساخت سه گانه های «ارباب حلقه ها» و «هابیت» یعنی پیتر جکسون و فرن والش با فیلم « موتورهای مرگبار » ( Mortal Engines ) محصول کمپانی های یونیورسال و ام آر سی که با اقتباس از مجموعه رمان های علمی تخیلی محبوب نوشته فیلیپ ریو ساخته می شود به پرده بزرگ بازمی گردند.wiki-backgroundبه نقل از ورایتی، به گفته یونیورسال، این فیلم روز چهاردهم دسامبر ۲۰۱۸ روی پرده خواهد رفت. با توجه به اینکه انتظار می رود دنباله «آواتار» ساخته جیمز کامرون محصول کمپانی فاکس هم روز بیست و یکم دسامبر همان سال اکران شود، می توان گفت این ماه بسیار جالب و رقابتی خواهد بود. نخستین فیلم «آواتار» در همان هفته در سال ۲۰۰۹ اکران شد.mortal-engines_londonداستان «موتورهای مرگبار» در آینده ای تیره اتفاق می افتد که شهرهای زمین روی چرخ های غول آسا در جهان سفر می کنند و برای به دست آوردن منابعی که رو به زوال هستند، با یکدیگر می جنگند. در این میان دو قهرمان سر برمی آورند و آینده بشر را تغییر می دهند.
جکسون و والش فیلمنامه این پروژه را با همکاری فیلیپا بوینز می نویسند که او هم با آنها در هر دو سه گانه «ارباب حلقه ها» و «هابیت» همکاری کرده و در این فیلم هم از تهیه کنندگان خواهد بود. زین وینر، آماندا واکر و دبورا فورته از دیگر تهیه کنندگان فیلم هستند و کن کامینز مسئولیت تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. یونیورسال این فیلم را در عرصه بین المللی توزیع می کند.

tumblr_mt90byhlto1rx2xcgo5_1280آن هفته از ماه دسامبر همیشه برای جکسون خوش یمن بوده و هر ۶ فیلم «هابیت» و «ارباب حلقه ها» در همان هفته که پیش از کریسمس است روی پرده رفته اند.

285 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *