حضور ۴۰۰ مهمان داخلی و خارجی در جشنواره بین المللی تئاتر همدان

s1

مدیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از حضور ۴۰۰ مهمان داخلی و خارجی در ایام برگزاری جشنواره در همدان خبر داد.مجید فروتن در جلسه ستاد استانی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان بیان کرد که از امتیازات بارز جشنواره امسال محتو ابخشی به مضامین این حوزه است.

همچنین ایشان در ادامه افزود:

“امیدواریم برآیند این جشنواره برای حوزه تئاتر کودک و نوجوان خیر و برکت داشته باشد. وی با بیان اینکه در جشنواره امسال ۴۰۰ مهمان در همدان حضور می‌یابند، گفت: امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی در برگزاری جشنواره تئاتر کودک و برنامه‌های جانبی آن برای مهمانان حاضر در جشنواره باشیم.”
 مهمانان خارجی جشنواره از کشورهایی نظیر کره جنوبی، چک، روسیه، استرالیا، سوئد، ایتالیا، ترکیه، لهستان، آلمان، فرانسه و آفریقای جنوبی به همدان می‌آیند.
مدیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، جشنواره تئاتر را حوزه‌ ارتباط فرهنگی دانست و افزود:
تئاتر ابزاری برای آموزش غیرمستقیم مفاهیم به کودکان و نوجوانان است و هنرمندان می‌توانند از این فرصت فرهنگی و هنری فراهم شده، برای تبادل دانسته‌های خود استفاده کنند.
فروتن با تأکید بر آمادگی کامل همدان برای برگزاری جشنواره‌ای مطلوب و شایسته، خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان با هم‌افزایی و تعامل، برای برگزاری جشنواره و میزبانی از مهمانان در تلاش و تکاپو هستند.
بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی از ۲۱ تا ۲۷ آذرماه در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

به امید برگزاری چنین گردهمایی‌هایی در دیگر عرصه های هنر.

144 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *