نمایش‌های تئاتر شهر را با پنجاه درصد تخفیف در شب یلدا ببینید

شنبه ۳۰ آذر به مناسبت شب یلدا بلیت تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهربا ۵۰ درصد تخفیف ارائه خواهد شد. این در حالی است که علاقه‌مندان می‌توانند در تاریخ یاد شده با مراجعه حضوری به گیشه مجموعه از این تسهیلات استفاده کنند.

در حال حاظر نمایش‌ «تئاتر سعدی، تابستان سی و دو» به کارگردانی حسین کیانی و بازی علیرضا آرا، خاطره اسدی، حمید حسینی، شهرام حقیقت‌دوست، امیررضا دلاوری، اشکان دلاوری، مجید رحمتی، علی سلیمانی سرنسری، علی محمدی، سهیل ملکی و رویا میرعلمی در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه است.

«کلاغ» عنوان نمایشی است به کارگردانی سمانه زندی‌نژاد و بازی سهیلا گلستانی و مرتضی اسماعیل کاشی که در تالار چهارسو اجرا می‌شود.

«خانه پاکیزه» به کارگردانی سروش طاهری و مانلی حسین‌پور و بازی مانلی حسین‌پور، سروش طاهری، گیتی قاسمی، معصومه کریمی و آزاده مویدی‌فرد هم در تالار چهارسو روی صحنه می‌رود.

نمایش «ل‌ته» به کارگردانی عاطفه تهرانی و بازی نوید هدایت‌پور، مریم باقری نسامی، اویس محمد‌حسنی، سینا صابری، ئه‌ستیره مرتضایی، سپهر غازی، پدرام مهری و نازنین میهن این روزها مهمان تالار سایه است.

پروژه «ساختن از هیچ» نیز با حضور هنرمندان لهستانی در تالار قشقایی میزبان علاقه مندان تئاتر است.

153 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *