فلیسیتی جونز ، گران قیمت‌ترین بازیگر حاضر در صحنه فیلم‌برداری Rogue One

اختلاف درآمد بین بازیگران مرد و زن در هالیوود موضوعی است که جدیدا توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌است . در خیلی از صنعت‌ها این عادت بد وجود دارد که زنان برای انجام کار مشابه با مردان، دستمزدی کمتر می‌گیرند ولی این اختلاف در صنعت سینما و سرگرمی، بیشتر دیده می شود . با این وجود، همزمان با اکران Rogue One: A Star Wars Story، به نظر می‌رسد این امر بر عکس شده است ، چراکه فلیسیتی جونز (Felicity Jones) در نقش جین ارسو، بیشترین دستمزد را در بین بازیگران این فیلم، از آن خود کرده‌است.

LONDON, ENGLAND - DECEMBER 14: (L-R) Ben Mendelsohn, Riz Ahmed, Felicity Jones; Diego Luna and Forest Whitaker attend the "Rogue One: A Star Wars Story" photocall at The Corinthia Hotel on December 14, 2016 in London, England. (Photo by Dave J Hogan/Getty Images)

طبق گزارش جدید هالیوود ریپورتر، فلیسیتی جونز گران قیمت‌ترین بازیگر حاضر در صحنه فیلم‌برداری این فیلم بوده‌است، آن هم با اختلافی فاحش. اگرچه رقم دقیق قرارداد به صورت مخفی باقی مانده‌است ولی در گزارش اشاره شده‌است که جونز تنها بازیگر این فیلم است که دستمزدی هفت رقمی را دریافت کرده‌است. در مقام مقایسه می‌بینیم، که همبازی‌های مرد جونز در این فیلم، دستمزدی ۶ رقمی و متوسط را دریافت کرده‌اند.mv5bmtuynjkxotk5nv5bml5banbnxkftztgwodaxmtc1ode-_v1_sx1777_cr001777744_al_

لزوما باعث تعجب نیست که جونز توانسته‌است چنین دستمزدی برای حضور در Rogue One دریافت کند. به هر حال، او بازیگری است که نامزدی جایزه اسکار را تجربه کرده‌است و در سال‌های اخیر نیز از طرف منتقدان برای بسیاری از فیلم‌هایی که در آنها حضور داشته‌است، مورد ستایش قرار گرفته‌است. اگر قرار باشد یک بازیگر زن این فرصت را داشته‌باشد که بتواند درآمدی مشابه با بازیگران مرد داشته‌باشد، چه کسی بهتر از جونز.

301 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *