گروه تئاتر ۸۴ ، تمرین – اجرای " قطعاتی از ساموئل بكت " را روی صحنه می‌برد | حضور آزاد برای دانشجویان

به گفته ی روابط عمومى گروه تئاتر ٨٤ در روزهاى چهارشنبه ١ دى لغايت جمعه ٣ دى از ساعت ١٧ تمرين – اجراى پروژه قطعاتى از ساموئل بكت در تالار قشقايى مجموعه تئاتر شهر با حضور عوامل اجرا برگزار خواهد شد و دانشجويان مى توانند به صورت رايگان در اين برنامه حاضر شوند.

در اين تمرين – اجرا گروه تئاتر ٨٤ به سرپرستى على اكبر عليزاد ٥ نمايشنامه كوتاه اثر ساموئل بكت با نام هاى بازى، فاجعه، آمد و رفت، آخرين نوار كراپ، قطعه بى كلام٢ را به صورت جنرال اجرا كرده و نكات ضرورى درباره چگونگى شكل گيرى اين آثار از سوى گروه اجرايى به مخاطبين ارائه خواهد گرديد و در ادامه جلسه پرسش و پاسخ با مخاطبين برگزار خواهد شد.photo_2016-12-21_14-32-41

بازيگران حاضر در اين ٥ قطعه عبارتند از؛ عليرضا كيمنش، مرتضى حسين زاده، كتايون سالكى، شفق نصر، نويد زارع، پژمان ياورى، محمد مجيديان و به غير از كارگردانى قطعه فاجعه كه بر عهده سهراب كريمى مى باشد باقى آثار توسط على اكبر عليزاد كارگردانى شده است.
دانشجويان مى توانند در روزهاى ١ لغايت ٣ دى با در دست داشتن كارت دانشجويى معتبر با مراجعه به تالار قشقايى تئاتر شهر به صورت رايگان در اين برنامه شركت كنند.
لازم به تذكر است كه تمرين – اجرا راس ساعت ١٧ آغاز شده و پس از آن به هيچ عنوان اجازه ورود به تالار قشقايى داده نخواهد شد.

255 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *