آلبوم خطای دید از مهدی مجتبایی منتشر شد

« مهدی مجتبایی »، موزیسین و خواننده ی موسیقی پاپ کشورمان، اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان «خطای دید»، به تهیه کنندگی «مجید طوسی» منتشر کرد.
آلبوم «خطای دید» نخستین آلبوم رسمی «مهدی مجتبایی» ، آهنگساز، نوازنده ی گیتار و خواننده ی موسیقی پاپ کشور ماست.  این اثر را با همکاری گروه «۴۰۴» اجرا و ضبط شده است. حسن خدایی‌نیا (کمانچه)، فرشید ادهمی (گیتار الکتریک)، سینا نصرتی (سه‌تار) و علیرضا میرآقا (ترومپت و پرکاشن) نوازندگان این اثر و «مهدی غفوری»، «حسین آزاد» و «پوریا اخوان» ترانه‌سرایان این مجموعه هستند. تمام ملودی‌ها از ساخته های «مهدی مجتبایی» است و تنظیم و امور فنی مربوط به تولید آلبوم نیز بر عهده ی «مهدی مجتبایی» و «مهرداد ابراهیمی» بوده است.

آلبوم خطای دید

کار تازه ی «مهدی مجتبایی» و گروه «۴۰۴» شامل هفت تراک با عناوین «خطای دید»، «ماسکولین»، «ضد ماده»، «اینجا هوای سرده»، «ای عاشق»، «به زندگیم خوش اومدی» و «زمستون خدا» می باشد که به تهیه کنندگی «مجید طوسی» تولید شده .

مجتبایی با قطعه ی «زمستون خدا سرده دمش گرم»، جایگاهی ویژه در ذهن مخاطبان ایجاد کرده و حال بعد از این موفقیت، گام بزرگتری برداشته و چند سال فعالیت مستمر با گروه ۴۰۴، آلبوم رسمی خود را منتشر کرده است.آلبوم خطای دیدآلبوم خطای دید

شایان ذکر است که گروه «۴۰۴» از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده که از آن آغاز ارتباطشان با مهدی مجتبایی (گیتاریست،ملودی‌ساز و خواننده) و «مهدی ابراهیمی» (آهنگساز و تنظیم کننده) شکل گرفت. این دو موزیسین پس از تولید چند قطعه ی منتشر نشده، تک آهنگ معروف «زمستون خدا سرده دمش گرم» را به آهنگسازی و خوانندگی مجتبایی و تنظیم «مهدی ابراهیمی» به صورت اینترنتی در سال ۱۳۸۸ منتشر کردند و حال پس از سه سال فعالیت و تلاش نتیجه زحمات خود را در قالب یک آلبوم رسمی و مجاز منتشر می کنند.

231 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *