آلبوم موسیقی فیلم " جنون نو "، اثر مسعود سخاوت دوست منتشر شد

آلبوم موسیقی فیلم «جنون نو»، اثری از «مسعود سخاوت دوست»، از سوی «پخش و نشر جوان» راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با پخش اثر می توان آنرا از طریق «بیپ تونز» به صورت قانونی خریداری کرد.

طبق گزارشات ، منتخبی از موسیقی فیلم های ساخته ی «مسعود سخاوت دوست» با عنوان «جنون نو» به انتشار رسیده است که این اثر شامل ۲۷ قطعه از آثار او می باشد و از آن میان می توان به لالی لولا (نفس)، رقص و مرثیه (نفس)، دریا در یاد (پاپ)، از نفس افتاده (پاپ)، مقدمه (سایه های موازی)، اتاق (سایه های موازی)، گریز گاه (ماهی سیاه کوچولو)، صید و صیاد (ماهی سیاه کوچولو) و …اشاره کرد.
الهام اسدی، فیروز ویسانلو، میثم مروستی، میلاد عالمی، علی جعفری پویان، مهرداد عالمی و کریم قربانی نوازندگانی بوده اند که در این آثار به هنرنمایی پرداخته اند.

مسعود سخاوت دوست متولد ۱۳۶۴، آهنگساز و نوازنده ی سنتور است که اولین تجربه ی آهنگسازی فیلم را در بدرود بغداد داشته که ضمن آن، نماینده ی ایران در اسکار ۲۰۱۰ بوده است. او علاوه بر آهنگسازی و گرایش سنتور (محمد علی در افشان)، دوره های عدیده ی دیگری چون پیانو (دکتر مردیان)، هارمونی و کنتر پوآن (وارتان ساهاکیان و دکتر کیاوش صاحب نسق)، ارکستراسیون و رهبری ارکستر (استاد تقی ضرابی)، موسیقی فیلم (فردین خلعت بری و احمد پژمان) وآهنگسازی ایرانی و سلفژ (شریف لطفی) را نیز آموزش دیده است. ترانه اندوهگین کوهستان، مرا ببخش مادر، کمی دورتر، گلوگاه بعضی از فیلم ها با آهنگسازی او بوده اند. همچنین، سخاوت دوست موسیقی هایی برای تئانر، آلبوم های مستقل و .. نیز ارائه کرده یا در دست انتشار دارد.

271 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *