کری فیشر (شاهزاده لیا_جنگ ستارگان) از دنیا رفت

کری فیشر ( Carrie Fisher ) بازیگر نقش شاهزاده لیا در سری فیلم‌های ” جنگ ستارگان ” در سن ۶۰ سالگی ، چند روز پس از یک حمله ی قلبی شدید ، در گذشت .bcc090c46f5897f7807241f5073f0d7c

چندی پیش ، مطلبی منتشر شد که طی آن اعلام کردیم کری فیشر ( Carrie Fisher ) بازیگر نقش شاهزاده لیا در سری فیلم‌های ” جنگ ستارگان ” در طی پروازی از لندن به لس آنجلس دچار حمله ی قلبی شده است . امشب خبردار شدیم که متاسفانه ، وی در سن ۶۰ سالگی چند روز پس از این حادثه از دنیا رفته اند .

سخنگو سیمون هالز در بیانیه ای که از طرف دختر فیشر ، بیيلی لورد ( Billie Lourd ) منتشر شد ، گفت : ” با نهايت تاسف بیلی لورد تایید کرد که مادر محبوب خود کری فیشر امروز صبح ساعت ۸:۵۵ درگذشت . همه ی مردم جهان به او عشق می ورزیدند و بدون شک جای خالی اش عمیقا احساس خواهد شد . تمامی خانواده ی ما به خاطر نگرانی هایتان و دعاهایی که کردید از شما متشکر است. ”

بیشتر شهرت فيشر به زمانی بر می گردد که در سه گانه اصلی جنگ ستارگان در نقش شاهزاده خانم ليا بازی کرده بود ، وی زندگی خصوصی دشواری نیز داشت ، و اغلب در مورد سال هایی که با بیماری های روانی و اعتياد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می کرد صحبت می کرد .

دوفصل به نوبه ی خود ، این واقعه ی ناگوار را به خانواده ی ايشان و طرفدارانشان تسلیت می گوید ….b0f80330d7f645f0c7b1975ad613cd15

روحش شاد …….یادش گرامی

223 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *