اجرای پیانیست معروف فرانسوی در ایران | کریستوف بوکودجیان

“کریستوف بوکودجیان (Christophe Bukudjian)”، دبیر شورای بازبینی آثار نخستین دوره جایزه بین‌المللی پیانوی باربد، از ۲۲ تا ۲۴ دی‌ماه برای تدریس در مسترکلاس‌های جایزه باربد و انتخاب برگزیدگان نهایی در شیراز حضور خواهد داشت. همچنین او کنسرت‌هایش را در تبریز و بندرعباس برگزار خواهد کرد.73261e_434ce64f50bb4e8b86d572a45da67f42mv2_d_5760_3840_s_4_2

بوکودجیانن در کنسرواتوار ملی لیون و کنسرواتوار ملی پاریس نزد اساتید برجسته‌ای مانند “روژه مورارو”، “کریستین ایوالدی”، “مری-فرانسوا بوکه”، “اُرتانس کارتیه-برِسون” تحصیل کرده است. او در فرانسه و خارج از این کشور اجراهایی را داشته است. همکاری با کنسرواتوار عالی ملی پاریس به‌عنوان استاد تربیت مدرس نیز از جمله فعالیت‌های او است.

“کریستوف بوکودجیان” در تاریخ ۱۷ دی‌ماه ساعت ۱۸ در تالار رودکی تهران و ۲۱ دی‌ماه ساعت ۲۰، در تالار حافظ شیراز در استان فارس آثاری از برامس، شوپن و راخمانینوف را اجرا خواهد کرد.

تور رسیتال‌های کریستوف بوکودجیان، به همت انجمن شیراز فیلارمونیا، موسسه فرهنگی – هنری شهرآفتاب، گالری و کارخانه پیانوی باربد، با همکاری بنیاد رودکی، انجمن موسیقی تبریز و انجمن موسیقی بندرعباس برگزار می‌شود.

263 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *