تماشا کنید: اولین موزیک ویدئوی "محمدرضا فروتن" به نام روزای مرگ عشق منتشر شد

به گزارش دوفصل به نقل از موسیقی ایرانیان، این موزیک ویدئو مربوط به قطعه «روزای مرگ عشق» از اولین آلبوم این بازیگر به نام «می فهممت» است که به زودی راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد.

ترانه «روزای مرگ عشق…» توسط دکتر «افشین یداللهی» سروده و آهنگسازی این قطعه توسط «بابک زرین» شده است، زرین به همراه «امیرمیلاد نیکزاد» تنظیم این اثر را انجام داده اند.

«حمیدرضا آداب» مستر این قطعه را برعهده داشته و «آرش مشورت» ضمن طراحی کاور این قطعه، کارگردانی موزیک ویدئو را هم براساس طرحی از محمدرضا فروتن انجام داشته و ویدئوی «روزای مرگ عشق…» نگاهی متفاوت نسبت به سکانس های خاطره انگیز حضور این بازیگر مطرح در سینما است.

شایان ذکر است که آلبوم «می فهممت» با صدای محمدرضا فروتن با حضور چهره های مطرح عرصه موسیقی نظیر دکتر افشین یداللهی، بابک زرین، امیرمیلاد نیکزاد و «سیروان خسروی» تولید شده و آماده انتشار است. چندی پیش فروتن در یادداشتی اعلام کرد که این آلبوم قطعاً در همین فصل زمستان منتشر می شود.

موزیک ویدئو و قطعه «روزای مرگ عشق» (شماره مجوز: ۰۰۴۹۸/۵۱۱/ت/۹۵/۰۶) از آلبوم «می فهممت» با صدای محمدرضا فروتن را آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید:

200 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *