تام هاردی: ساخت فیلم های بعدی « مکس دیوانه » هنوز به قوت خود باقیست.

تام هاردی: ساخت فیلم های بعدی « مکس دیوانه » هنوز به قوت خود باقی است.

هنگامی که از بازیگر اصلی فیلم « مکس دیوانه: جاده خشم » پرسیده شد که آیا قرار است سری فیلم های مکس دیوانه ادامه پیدا کند پاسخ داد: « من ایمان دارم که فیلم های بعدی در راه هستند! نمیدانم چه زمانی قرار است پروژه شروع شود اما مطمئنم که برنامه ای برای شروعش وجود دارد و من منتظر خبر جورج میلر هستم.


درباره ی تام هاردی بیشتر بدانید:  “گپ و گفتی با “تام هاردی

قبلا هم بحث شده بود که جورج میلر در پی ساختن ادامه ای برای بازسازی جدید فیلم مد مکس است که برای نخستین بار در سال ۱۹۷۹ منتشر شد و در سال گذشته با ظاهری جدید به سینما ها بازگشت.

مکس دیوانه: جاده خشم
مکس دیوانه: جاده خشم

قبلا در گزارشی جدید تر گفته شده بود که جورج میلر دیگر به مکس دیوانه بر نمیگردد که او در این باره گفت: « آن گزارش کاملا درهم ریخته بود. ما در نیویورک بودیم و وقتی گزارشگر در جشن فرش قرمز منتقدین آمریکا در آن شلوغی از من سوال “آیا مکس دیوانه تمام شده است” را پرسید کاملا اطلاعات غلط را متوجه شد. من نگفتم که دیگر فیلمی در این سری منتشر نخواهم کرد، فقط گفتم که داستان بعدی مکس دیوانه لزوما ادامه ی داستان فیلم کنونی نیست. اما هنوز دو داستان دیگر برای روایت داریم.»

در سپتامبر سال گذشته گزارشات نشان دادند که فیلم بعدی مکس دیوانه در دست ساخت است و تام هاردی و چارلیز تران در نقش های خود باقی خواهند ماند. فیلم بعدی مکس دیوانه، « مکس دیوانه: بیابان » نام خواهد  داشت و برروی شخصیت چارلیز تران معطوف خواهد بود.

فیلم کنونی مکس دیوانه توانست ۶ جایزه ی اسکار را از آن خود کند از جمله جوایز بهترین تدوین فیلم و بهترین طراحی لباس. علاوه بر آن نامزد جوایز بهترین تصویر برداری و بهترین کارگردانی هم شد. این فیلم در گیشه سینماها توانست ۳۷۸ میلیون دلار را دریافت کند که در مقابل بودجه ی ۱۵۰ میلوین دلاری اش موفقیت خوبی بود. علاوه بر آن در میان مردم و منتقدین هم موفق عمل کرد و توانست امتیاز ۹۷ درصد را از راتن تومیتوز دریافت کند.

246 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *