جی.کی.رولینگ از نگارش دو رمان جدید خبرداد

« جی.کی رولینگ » در صفحه اجتماعی اش از نگارش دو رمان جدید خبر داد.

به گفته ی سایت گاردین، « جی.کی رولینگ »، نویسنده مجموعه کتاب‌های محبوب « هری پاتر » در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که در حال نوشتن دو رمان جدید است.

وی همچنین اظهار داشت که یکی از این رمان‌ها با نام خودش به عنوان نویسنده ، و دیگری با نام هنری‌اش «رابرت گالبریث» از مجموعه رمان‌های کارآگاهی منتشر خواهد شد. این نویسنده انگلیسی جزئیات زیادی درباره دو رمان جدیدش فاش نکرد، اما اعلام کرد که یکی از این دو رمان زودتر منتشر خواهد شد.photo_2017-01-18_11-14-22

سال ۲۰۱۶ سال پرمشغله‌ای برای جی.کی رولینگ بود ، فیلم جدید برگرفته از کتاب‌های «هری پاتر» یعنی «هیولاهای خارق‌العاده و زیستگاه آن‌ها» که خودش نوشتن فیلمنامه آن را نیز بر عهده داشت اکران شد و تاکنون بیش از ۴۷۳ میلیون دلار در سینماهای جهان فروش داشته است، در کنار آن ، نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» که «رولینگ» یکی از نویسندگان آن بود نیز در «تئاتر وست اِند» لندن به روی صحنه رفت.

رولینگ پس از استقبال فراوان مخاطبانش، نمایشنامه‌ «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» در قالب یک کتاب روانه بازار کرد و از سوی خوانندگان، عنوان هشتمین قسمت این مجموعه رمان‌های «هری پاتر» را دریافت کرد.

«هری پاتر و سنگ جادو»، «هری پاتر و تالار اسرار»، «هری پاتر و زندانی آزکابان»، «هری پاتر و جام آتش»، «هری پاتر و محفل ققنوس»، «هری پاتر و شاهزاده دورگه» و «هری پاتر و یادگاران مرگ» هفت کتاب رسمی منتشر شده از مجموعه رمان‌های تخیلی«هری پاتر» هستند و تاکنون هشت فیلم نیز بر اساس این رمان‌ها ساخته شده که به فروشی بالغ بر ۸.۲ میلیارد دلار دست یافتند تا با پیشی گرفتن از مجموعه «جیمزباند» در مکان نخست پرفروش‌ترین سری فیلم‌های تاریخ سینما قرار بگیرند.

247 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *