استقبال راک بازها از کنسرت قلم را بچرخان اشکان خطیبی! | طرفداران راک گرد هم آمدند

کنسرت بسیار موفق سه شنبه شب اشکان خطیبی، بازیگر و خواننده محبوب کشور پس از موفقیت چهار کنسرت اول خود در تئاتر مستقل تهران مخاطبان بیشتر و جوانی را در برج آزادی جمع کرد. او در این کنسرت به همراه گروهش ده قطعه از آهنگ‌های کلاسیک راک از گروه‌ها و افراد موفقی نظیر دورز، کویین، رولینگ استونز، جانی کش، بیتلز و پینک فلوید را اجرا کرد.

خطیبی در بخش هایی از این اجرا با ماسکی بر صورت، روی صحنه رفت تا کامل کننده اجرای گروهش در بازسازی آثار خوانندگان راک باشد.
وی با تسلط کامل بر زبان انگلیسی آثار نوستالژیک، قدیمی و پرطرفدار ستاره‌های راک جهان را اجرا و شب مهیجی را برای طرفداران موسیقی راک در تهران فراهم ساخت.poster

او اجرای خود را با آهنگ “دلم برایت تنگ شده(Miss You)” از گروه رولینگ استونز شروع کرد و از همان اول همخوانی مخاطبان را به همراه داشت. سپس او آهنگ‌های رضایت (satisfaction) از رولینگ استونز، جمع شوید (come together) از جان لنون، پیش برو (break on through) از گروه دورز و ما شما رو به لرزه در میاریم (we will rock you) از گروه کویین، سیگار نمی خواهی ( have a cigar) و شور جوانی (young lust) از پینک فلوید،  خدا گیرت می اندازد (Gods gonna cut you Down) از جانی کش، قطعات پازل در حال ریختن(jigsaw falling) از کریس آیزاک و دارم اعتقادمو از دست می دم (Losing My Religion) از گروه R.E.M. را اجرا نمود.
خطیبی خواننده و سرپرست گروه آنسامبل راک پژوهشی از سال ۷۹ موسیقی را به طور جدی با تشکیل گروه آپولون آغاز کرد. وی به صورت حرفه ای پیانو، گیتار و سازدهنی می زند.او در سال ۹۱ گروه ترافیک را تشکیل داد و آلبوم ترافیک را روانه بازار کرد. خطیبی در تئاترهای موزیکال ‘سینماهای من’، ‘روزهای آخر اسفند’، ‘آدامس خوانی’، ‘ترانه های محلی’ و’هامون بازها’ به عنوان مجری طرح، خواننده و بازیگر حضور داشته است.
او در پاییز ۹۵ با تشکیل گروه آنسامبل راک پژوهشی چهار کنسرت موفق را برگزار کرد که تمامی بلیط های این‌ کنسرت ها در زمان اندک به فروش رفت.
نیما رمضان نوازنده گیتار الکتریک، آرش سعیدی نوازنده گیتار بیس، بردیا امیری نوازنده درامز، اشکان آبرون نوازنده کیبورد و سروش عدل نوازنده گیتار الکتریک اعضای گروه وی بودند و سهیل دانش اشراقی نیز به عنوان طراح دیجیتال پینتینگ در طول اجرا طراحی و ایده پردازی می کرد.

200 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *