معرفی شخصیت‌های جدید فیلم دیو و دلبر | شخصیت های جدید بر روی پوستر -The Beauty and the Beast-

فیلم دیو و دلبر ( The Beauty and the Beast) که بازگوی یکی از محبوب‌ترین داستان‌های افسانه‌ای و حال به صورت فیلم غیر انیمیشنی است در ۱۷ مارچ سال ۲۰۱۷ بر روی پرده‌های سینما خواهد رفت. حال پوسترهای جدیدی از فیلم منتشر شده است که حاوی تصویر کاراکترهایی است که پیش از این در تریلرها و پوسترهای قبلی دیده نشده بودند.
در وسط پوستر اصلی دیو با بازی دن استیونز، و دلبر با بازی اما واتسون را می‌توان مشاهده کرد. و همچنین در گوشه گوشه‌ی پوستر می‌توان قسمت‌های محبوبی از داستان از جمله حمله گرگ‌ها به بِل، دلبر. در سمت چپ تصویر پدر بل، موریس با بازی کوین کلاین، معشوق بدذات بل، گستون، با بازی لوک ایوانز، و همکار گستون لی فو با بازی جاش گد را می‌توان مشاهده کرد. و در پایین تصویر عکس خدمه‌هایی قابل مشاهده است که به وسایل خانگی تبدیل شده‌اند، از جمله شمع و قوری معروف داستان.
و در آخر، قسمت‌هایی از پوستر اصلی به همراه پوسترهای دیگر قسمتی از فیلم را که در مراسمی شاد است را نشان می‌دهد که هنوز شخصیت های داستان به لوازم قصر تبدیل نشده بودند! می‌توانیم در آنها لومیر ( اوان مک گرگور)، پلامت (گو گو به فا را)، کاگزورف (سر ایان مک کلن)، و همینطور نسخه‌های انسانی کدنزا (استنلی توچی)، گاردروپ (آدرا مکدانلد) و خانوم پاتس (اِما تامپسون) را ببینیم.

در این پوستر فقط جزئیات زیادی از شخصیت اصلی داستان، دیو یا همون پرنس آدام نشان داده نشده که به گفته بیل کاندن، کارگردان فیلم، جزئیات بسیار بیشتری از شخصیت زمان انسان بودن وی نسبت به کارتون سال ۱۹۹۱ در فیلم نشان داده خواهد شد.

630 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *