تریلر جدید My Life as a Zucchini منتشر شد | امکان رکورد شکنی در اسکار ۲۰۱۷

در فوریه ۲۵ سال پیش (۱۹۹۱) ، انیمیشن “دیو و دلبر (The Beauty and The Beast) با کاندید شدن برای بهترین فیلم در اسکار تحولی عظیم در دنیای فیلم و انیمیشن ایجاد کرد. در سال ۲۰۰۸ نیز کاندید شدن انیمیشن Waltz With Bashir برای بهترین فیلم خارجی زبان نیز رکورد شکنی جدیدی محسوب می‌شد.zuchini 2
حال ممکن است انیمیشن سوئیسی Mavie de Courgette(زندگی من به عنوان یک کدو سبز– My Life as a Zucchini) زمانی که در ۲۴ ژانویه کاندیدهای اسکار ۲۰۱۷ مشخص شوند برای اولین بار هم برای بهترین انیمیشن و هم برای بهترین فیلم خارجی – که فعلاً در لیست ۹ فیلم برتر خارجی زبان قرار دارد” نامزد دریافت جایزه اسکار شود، اما در هر دو بخش رقابت سختی را خواهد داشت. از جمله این که فیلم “فروشنده” اصغر فرهادی نیز در لیس نیمه نهایی ۹ فیلم خارجی زبان قرار دارد. انیمیشن زندگی من به عنوان یک کدو سبز شانس نامزدی زیادی دارد که جز ۵ فیلم برتر خارجی زبان و ۵ فیلم انیمیشنی انتخاب شود.

شرکت پخش کننده آمریکایی این انیمیشن، جی کیدز، از این فرصت استفاده خواهد کرد و در آمریکا در ۲۴ فوریه ۲۰۱۷ دو نسخه سوئیسی و دوبله انگلیسی آن را بر روی رسانه خانگی منتشر خواهد نمود. در دوبله انگلیسی آن، ویل فورته، آلن پیچ و نیک آفرمن، بازیگران محبوب، بخشی از گروه صداگذاران فیلم را تشکیل می‌دهند.
بازیگر جوان، اریک ابت، صداگذاری شخصیت اصلی را انجام می‌دهد که مادر وی اسم مستعار “کدو سبز” را به او اعطا کرده، که بعد از مرگ مادرش یک پلیس مهربان (فورته) او را به یک یتیم‌خانه می‌برد و زوکینی عاشق کمیل (نس کرل) در آن یتیم‌خانه می‌شود.
این انیمیشن مخلوطی از درام و کمدی است و دوست داران سینمای خارجی زبان و انیمیشن را گرد هم می‌آورد.

در انتها از شما می‌توانید به تماشای تریلر انگلیسی زبان  My Life as a Zucchini بنشینید:

252 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *