مانی حقیقی: شکایتم از "یالثارات" همچنان در حال پیگیری است | نشریه یالثارات تعطیل شد

مانی حقیقی که بعد از انتشار متنی در نشریه یالثارات  که حاوی تهمت‌هایی به او و ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی از این نشریه شکایت کرده بود، به تازگی بیان کرد تعطیلی نشریه یالثارات تاثیری در روند پیگیری شکایت او از این نشریه نخواهد داشت و او بر شکایت خود مصمم است.
نشریه یالثارات تهمت‌هایی به مانی حقیقی و ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی
نشریه یالثارات تهمت‌هایی به مانی حقیقی و ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی | ۲fasl.com

در پی اعلام خبر تعطیلی نشریه یالثارات از سوی مدیران این نشریه، مانی حقیقی كارگردان برجسته سینما درباره این موضوع و در زمینه شکایت و تعطیلی نشریه یالثارات که آیا ارتباطی با شکایت او از این نشریه دارد، در گفت و گو با خبرآنلاین گفت:
«شکایت من علیه نویسنده و مدیر مسئول این نشریه مبنی بر افترا کماکان در شعبه دوم دادیاری دادسرای رسانه در حال رسیدگی است، متهمان پرونده با قرار تامین کیفری آزاد هستند و خبر تعطیلی این نشریه تاثیری در روند پیگیری شکایت من از افترا زنندگان نخواهد داشت.»
قبلتر مانی حقیقی در پی انتشار متنی در نشریه یالثارات از این نشریه شکایت کرده بود. متن منتشر شده درباره مناسبات مانى حقيقى، ترانه عليدوستى و اصغر فرهادى جنجال‌هاى زيادى را در پى داشت و منجر به دفاع تعداد زيادى از اهالى سينما، از جمله ابراهيم حاتمى‌كيا از اين سه نفر شد.
از بين اين سه سينماگر، مانی حقیقی موضوع را از طریق شکایت در دادگاه دنبال کرده است. روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه نیز در خبرها به نقل از روابط‌عمومی هفته‌نامه یالثارات‌الحسین، ارگان جمعیت انصار حزب‌الله در اطلاعیه‌ای آمد که این هفته‌نامه به دلیل آنچه “لزوم بازتوانی ‌مجدد”(؟) عنوان شد تا اطلاع ثانوی چاپ و منتشر نمی‌‌شود.

166 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *