برخورد داستان سریال‌های فلش (The Flash) و سوپرگرل (Supergirl) به سبک موزیکال!

قرار است در شانزدهمین قسمت فصل دوم سوپرگرل و هفدهمین قسمت از فصل سوم فلش، دو قسمت متوالی از کراس‌اُور جدیدی بین این دو سریال با نامدوئت” پخش شود که این بار موزیکال خواهد بود
بر طبق گفته‌های شبکه پخش کننده این سریال‌ها،The CW، درموت دونز کارگردان این قسمت‌ها خواهد بود و در آن بازیگران اصلی، گرنت گاستین، ملیسا بنویست، جسی آل. مارتین، ویکتور گاربر، کارلوس والدز، جرمی جوردن و جان باروز که همگی پیش از این در پروژه‌های موزیکال شرکت داشند، آهنگ‌هایی را بخوانند! همچنین دیوید هروود و کریس وود از سریال سوپرگرل قرار است به عنوان بازیگران مهمان در این قسمت‌ها حضور داشته باشند، ولی هیچ آهنگی را نمی‌خوانند. هنوز مشخص نشده است که چه کسی قرار است نقش شخصیت منفی داستان، The Music Meister، را بازی خواهد کرد.
شایان ذکر است که گرنت گاستین، بازیگر نقش فلش، و ملیسا بنویست، بازیگر نقش سوپر گرل، هر دو در سریال موزیکال Glee حضور داشتند.

super girl | the flash
برای بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید | ۲fasl.com

The Flash و Supergirl دو تا از سریال‌های شبکه The CW می‌باشند که در دنیای Arrowverse شرکت کتاب مصور دی سی قرار دارند و سریال‌های دیگری از جمله Arrow، legends of Tomorrow, Vixen و Constantine در این دنیا قرار دارند و همه این سریال‌ها پیش از این با هم کراس‌اُور داشتند، و در آینده نیز قرار است چندین بار دیگر شاهد این‌گونه اتفاقات باشیم!

716 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *