web page hit counter
photo_2017-01-23_12-04-56

کرک همت ؛ گیتاریست برجسته گروه موسیقی متالیکا | ۲fasl.com

کِرک همت، گیتاریست گروه افسانه‌ای متالیکا (Metallica)، مردم آمریکا را به “دفاع از دموکراسی” و “جلوگیری از قتل‌عام آمریکا” موظف دانست. و این پیام را به همراه چندین پیام دیگر در خصوص سخنرانی روز ریاست جمهوری دونالد ترامپ در توییتر بیان نمود.
او بیان نمود:«صحبت‌های روز معارفه ترامپ و اینکه آمریکا را در اولویت قرار دهیم، مرا به یاد یک سری از صحبت‌هایی که در دهه ۱۹۳۰ در آلمان و همچنین ۱۹۴۰ در روسیه بیان می‌شد انداخت.»
او ادامه داد:«گوش به زنگ باشید مردم! برای شور و با هم بودن و حقیقت ایستادگی کنید. نگذارید که سیستم دولت ما را از هم جدا کند تا بتواند از لحاظ احساسی ما را کنترل کند.»
همت همچنین به کمپین ترامپ و شعار وی توهین کرد:«آمریکا هیچ‌وقت از عالی بودن دست نکشیده بود، آمریکا یکی از ثروتمندترین و موفق‌ترین کشورهای جهان است و هر کس بخواهد کمی به حرف این را تکذیب کند فقط دارد راه را برای سوءاستفاده از مردم و جهت دادن به افکارشان باز می‌کند.»
همت در ادامه از کسانی که گرم شدن زمین را تکذیب می‌کنند و یا نادیده می‌گیرند به عنوتن “قاتلان زمین” یاد کرد
از دیگر اعضای متالیکا، لارس اولریچ درامر، هم مخالفت خود با ترامپ را علنی کرده بود و در اکتبر ۲۰۱۶ اعلام کرده بود که اگر ترامپ رئیس جمهور شود، او ممکن است به دانمارک، کشور مادری‌اش برگردد.

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.