صدای مخالفت گیتاریست متالیکا علیه ترامپ | جزئیات در ادامه مطلب

photo_2017-01-23_12-04-56
کرک همت ؛ گیتاریست برجسته گروه موسیقی متالیکا | ۲fasl.com

کِرک همت، گیتاریست گروه افسانه‌ای متالیکا (Metallica)، مردم آمریکا را به “دفاع از دموکراسی” و “جلوگیری از قتل‌عام آمریکا” موظف دانست. و این پیام را به همراه چندین پیام دیگر در خصوص سخنرانی روز ریاست جمهوری دونالد ترامپ در توییتر بیان نمود.
او بیان نمود:«صحبت‌های روز معارفه ترامپ و اینکه آمریکا را در اولویت قرار دهیم، مرا به یاد یک سری از صحبت‌هایی که در دهه ۱۹۳۰ در آلمان و همچنین ۱۹۴۰ در روسیه بیان می‌شد انداخت.»
او ادامه داد:«گوش به زنگ باشید مردم! برای شور و با هم بودن و حقیقت ایستادگی کنید. نگذارید که سیستم دولت ما را از هم جدا کند تا بتواند از لحاظ احساسی ما را کنترل کند.»
همت همچنین به کمپین ترامپ و شعار وی توهین کرد:«آمریکا هیچ‌وقت از عالی بودن دست نکشیده بود، آمریکا یکی از ثروتمندترین و موفق‌ترین کشورهای جهان است و هر کس بخواهد کمی به حرف این را تکذیب کند فقط دارد راه را برای سوءاستفاده از مردم و جهت دادن به افکارشان باز می‌کند.»
همت در ادامه از کسانی که گرم شدن زمین را تکذیب می‌کنند و یا نادیده می‌گیرند به عنوتن “قاتلان زمین” یاد کرد
از دیگر اعضای متالیکا، لارس اولریچ درامر، هم مخالفت خود با ترامپ را علنی کرده بود و در اکتبر ۲۰۱۶ اعلام کرده بود که اگر ترامپ رئیس جمهور شود، او ممکن است به دانمارک، کشور مادری‌اش برگردد.

173 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *