site hit counter

“فرهاد هراتی”، سرپرست گروه کر “نامیرا” به همراه تمام گروه تولیدکننده اثر موسیقایی “زمین مقدس”، در تلاشند تا پایان امسال این مجموعه را روانه بازار موسیقی کنند. این موزیسین و کادر همراهش، رایزنی ها و تصمیمات دیگری مبنی بر تولید یک اثر تصویری در کنار این آلبوم صوتی اتخاذ کرده اند. “زمین مقدس” پروژه ایست که بسیاری از هنرمندان برای اجرا و ارائه با کیفیت آن به مخاطب زحمات زیادی کشیده اند.

فرهاد هراتی | 2fasl.com

فرهاد هراتی | ۲fasl.com

مجموعه موسیقایی “زمین مقدس”، دی ماه سال گذشته، با حضور رییس سازمان حفاظت از محیط زیست و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت تهران برگزار شد و علاوه بر آن طی برگزاری “سی و دومین جشنواره موسیقی فجر”، با همکاری دو گروه کر “نامیرا” به رهبری “فرهاد هراتی” و گروه کر “فیلارمونیک ایران” به رهبری “علیرضا شفقی نژاد” بروی صحنه رفت که با استقبال بسیار شایسته ای از سوی مخاطبان مواجه شد. ناگفته نماند که زندگی، آغاز، دردواره، شکار، نفس، انسان، جنگ، مهاجرت، بی پناه، کوه یخ، عصیان-خشم-مرگ، مرثیه زمین و زمین مقدس قطعاتی هستند که در آلبوم “زمین مقدس” منتشر خواهد شد.
“فرهاد هراتی” که دبیری اولین جشنواره “موسیقی سبز” را نیز بر عهده دارد، در گفته هایی پیرامون این رویداد هنری از سپری شدن روزهای پایانی دریافت آثار طبق فراخوان منتشر شده این جشنواره خبر داد و از استقبال بی نظیر تعداد قابل توجهی از هنرمندان از این رویداد، ابراز خوشنودی کرد. مرحله اولیه داوری آثار برای حضور در جشنواره “موسیقی سبز” به زودی اعلام خواهد شد تا آثار نهایی برای شرکت در بخش نهایی جشنواره معرفی شوند.

شایان ذکر است که گروه کر “نامیرا” به سرپرستی “فرهاد هراتی”، طی روزهای آینده در کنسرت موسیقی “علیرضا عصار” با این خواننده همکاری خواهد کرد. انتشار آلبوم “زمین مقدس” با جزئیات دقیق، متعاقباٌ اعلام خواهد شد.

 

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.