گزارش باکس آفیس | صدرنشینی فیلم ترسناک Split

آخرین فیلم ترسناکِ اِم. نایت شایمالان، Split، توانست به طور غیرمنتظره‌ای در ۳۰۱۵ سینما مقدار ۴۰٫۲ میلیون دلار کسب کند و در باکس آفیس صدر نشین شود و موفقیتی جدید برای شرکت‌های Blumhouse و Universal کسب کند. Split، با بازی جیمزمک‌اووی، داستان یک آدم‌ربا با ۲۴ شخصیت مختلف را بیان می‌کند. بیشتر مخاطبان این فیلم جوانان بودند و هزینه ساخت فیلم تنها ۱۰ میلیون دلار بوده که خود شایمالان بیشتر آن را پرداخته.
photo_2017-01-24_10-59-15

فیلم جدید اکشن وین دیزل، xXx: The Return of Xander Cage، بر خلاف انتظار زیاد تنها با فروش ۲۰ میلیون دلار با فروش در ۳۶۰۰ سینما در رتبه دوم لیست قرار دارد. تنها امید شرکت‌های پارامونت و رولوشن برای موفقیت دوباره این سری فیلم به فروش خارج از آمریکاش وابسته است که تا به حال ۵۰٫۵ میلیون دلار فروش جهانی داشته که فروش کل آن را به ۷۰٫۵ میلیون دلار می‌رساند.

photo_2017-01-24_10-56-54فیلم بیوگرافیکال تمجید شده The Founder با فروش ۳٫۸ میلیون دلار از ۱۱۰۰ سالن سینما و The Resurrection of Gavin Stone با فروش ۱٫۴ میلیون دلار در ۱۰۰۰ سالن سینما، از فیلم‎های جدیدی هستند که وارد این لیست شدند.photo_2017-01-24_11-05-39
فیلم موفق Hidden Figures که در باکس آفیس های هفته قبل اول بود همچنان به همراه فیلم لا لا لند، قدرتمند به فروششان ادامه دادند و Hidden Figures با فروش هفتگی ۱۶٫۲ میلیون دلار در رتبه سوم و لا لا لند با فروش ۸٫۲ میلیون دلار هفتگی در رتبه پنجم قرار دارد و در میان آنها انیمیشن Sing با فروش۹ میلیون دلاری خود در مقام چهارم حضور دارد. تا به حال فروش کل جهانی Hidden Figures و Sing و La La Land بترتیب ۸۴ و ۴۲۸ و ۱۷۳٫۷ میلیون دلار براورد شده است و در رتبه ششم فیلم Rogue One : A Star Wars Story که به تازگی فروش جهانی آن از مرز۱ میلیارد دلار گذشت با فروش هفتگی ۷ میلیون دلار به رتبه ششم سقوط کرد.

131 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *