عنوان بحث برانگیز قسمت هشتم"جنگ ستارگان (Star Wars)" اعلام شد ! | جزئیات را در دوفصل بخوانید

روز دوشنبه، سایت Star Wars عنوان قسمت هشتم سری فیلم های محبوب جنگ ستارگان را مشخص کرد: “آخرین جدای(Star Wars Episode VIII : The Last Jedi) . پیش از این چهار عنوان دیگر در ۲۰۱۶ به شایعه گفته شده بود که حال با اعلام خود سایت این سری فیلم‌ها عنوان اصلی انتخاب شد. و لوگوی جنگ ستارگان با انتشار عکسی برای اولین بار به طور رسمی به رنگ قرمز درآمد.
بحث برانگیز شدن این اسم به این خاطر است که در قسمت موفق پیشین این فیلم نه تنها لوک اسکای‌واکر جدای بود، بلکه شخصیت قهرمان جدید “ری” هم به سوی جدای شدن به پیش رفت و حال بسیاری از طرفداران فکر می‌کنند که یکی از این دو به خصوص اسکای‌واکر، در این فیلم خواهد مُرد. اما باید به این موضوع توجه کرد که کلمه “جدای” غیر قابل شمارش است و ممکن است به صورت جمع هم باشد!
جنگ ستارگان، آخرین جدای، فعلاً در مرحله پیش تولید است تا در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ اکران شود. رایان جانسون نویسنده و کارگردان این قسمت می‌باشد. این فیلم ادامه داستان نسل جدید قهرمانان، ری، پو، فین و نقش منفی فیلم کایلو رِن، و همچنین قهرمانان اصلی جنگ ستارگان، لوک و لیا اسکای واکر و هان سولو را نقل می‌کند. همانند فیلم هفتم، دیزی ریدلی، جان بویگا، اسکار آیزک، دامنهال گلیسون، آدام درایور، گوندلین کریستی، پیتر می‌هیو، اندی سرکیس، آنتونی دنیلز، لوپیتا نیونگو، کری فیشر فقید و مارک همیل در این فیلم ایفای نقش می‌کنند و همچنین بنیسیو دل تورو و لارا درن از بازیگرانی می‌باشند که به ادامه این سری فیلم اضافه شده‌اند ولی هنوز نقش آنها اعلام و معرفی نشده است.

151 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *