بروس اسپرینگستین در حمایت از راهپیمایی زنان : " ما اجتماع مقاومت جدید آمریکا هستیم "

بروس اسپرینگستین ( Bruce Springsteen ) و گروه موسیقی اش ممکن است در استرالیا باشند ، اما فکرشان همواره با هموطنان آمریکایی شان است . آنها در طی کنسرتشان در شهر Perth زمانی را به راهپیمایی های اخیر اختصاص دادند و در مورد آن چند کلمه ای صحبت کردند .

PERTH, AUSTRALIA - JANUARY 22: Bruce Springsteen talks with the media following his sound check at Perth Arena on January 22, 2017 in Perth, Australia. (Photo by Paul Kane/Getty Images)

بروس گفت : ” از خانه خیلی دوریم ، اما قلب و روحمان با صدها زن و مردی است که در هر شهر آمریکا و در ملبورن به راهپیمایی پیوستند . ” این در حالی است که تنها در واشینگتون ، حدود نیم میلیون نفر برای راهپیمایی زنان قدم پیش گذاشتند .

وی با فریاد ، تمام تظاهرات کنندگان را مخاطب قرار داد و گفت : ” ای کسانی که در مقابل ، تنفر و تبعیض ، برای حمایت از صبر ، همبستگی ، حقوق باروری فردی ، حقوق شهروندی ، عدالت نژادی ، برابری دستمزد ، برابری جنسیتی ، مراقبت های بهداشتی و سلامت ، حقوق مهاجران صف آرایی کردید ، ما با شماییم . ما اجتماع مقاومت جدید آمریکا هستیم . ”

نظر شما درباره ی اتفاقات اخیر و راهپیمایی زنان پس از آغاز ریاست جمهوری ترامپ چیست ؟ نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید .

140 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *